Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akinek megnőtt a melle a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek megnőtt a melle a fogmazásgátlótól mennyi időbe telt, hogy megnőjjön? Például elég 2 hónap?

Figyelt kérdés
köszi hogy írtok előre is :)
2010. jan. 12. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Én diane 35-t szedtem, de ezt sajnos bőrproblémákra. Egy hónap után már látszott, hogy teltebb lett a mellem. Ahogy abba hagytam a szedését, rögtön visszaállt az eredeti méretre.

Mivel már nem szedhetem a diane-t, így yadine-t kaptam, már a második levélnél tartok és eddig semmi változás, ugyanolyanok maradtak.

2010. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
más vaalkinél?
2010. jan. 12. 11:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Lindynette20-at szedek, nem nőtt meg tőle. Ill ha úgy vesszük megnőtt, mert jól meghíztam mellette (persze nem csak a gyógyszer hibája, hogy meghíztam). De van egy barátnőm aki, ugyanezt szedi és az első néhány hónapban lehetett látni, hogy nőtt neki nem is keveset, aztán ahogy megszokta a szervezete a plusz hormont szépen visszaállt az eredeti méretre. Egy másik barátnőm aki szintén ezt szedi, ő ilyen alacsony nagyon vékony lány, sose volt melle és egy centivel se lett neki nagyobb a gyógyszertől. Alkat függő, és ha azért mondod a két hónapot mert azóta szeded és nem nőtt, pedig szeretnéd, akkor el kell, hogy keserítselek, mert ha nőne tőle akkor már nőtt volna.
2010. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem is tudtam, hogy visszaállhat a régi méretére ... :-o ijjesztő :((
2010. jan. 12. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem megnőtt de azt nem tudom mennyi idő alatt kb egy év után vettem észre hogy nagyobb melltartó kell. két hónap ehhez nem elég és nem is biztos hogy megtörténik.
2010. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem alig 1 hónap yasminelle szedéstől is észrevehetően nőtt :) vagy nem is igazán nőtt, de teltebb lett az tuti :)
2010. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem megnőtt a Dienille-től 1 hónap alatt, de azóta vérzés előtt jó 10 nappal el is kezdenek fájni rendesen..:(((
2010. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én úgy hiszem 3 hónap után életemben először rendes b-s melltartót kezdtem el használni (mert kellett), és tavaly júniusban kezdtem, azóta ugyanolyan amekkorára megnőtt.. én belarát szedek. olyan boldog vagyok h legalább nem lettem malac de vannak melleim :D
2010. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16:46 gratulálok neked
2010. jan. 12. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!