Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb. mennyibe kerül egy spirál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. mennyibe kerül egy spirál felhelyezés?

Figyelt kérdés
Állami és magánorvosi árak is érdekelnének.
2014. aug. 5. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ingyenes. a spirál maga 7-11 ezer.
2014. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Magándokinál is így van vagy csak állami intézményben?
2014. aug. 5. 09:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont most jövök a dokitól, változó kor előtt állok, és bár fogamzásgátlásra egyéb okok miatt nincs szükségem, emiatt a Mirena-t javasolta. De ugyebár mindegyik doki azt javasolja, amiben érdekelt. Ez egy alacsony hormontartalmú méhbe helyezhető kapszula, azoknak is jó, akik nem szedhetnek fogamzásgátlót, mivel ösztrogént nem tartalmaz. TB keretén belül a felhelyezés ingyenes, az ára 44 ezer, és 5 évre szól.
2014. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A Mirena egy spirál fajta?
2014. aug. 5. 10:04
 5/11 anonim ***** válasza:

van hormon tartalmú spirál -Mirena 40-50e Ft

és van hormonmentes, rézszálas- Goldlilly 10-15e Ft


sztk-ban ingyenes a felhelyezés, magándokinál értelemszerűen fizetni kell érte (én 10e-t fizettem a felhelyezésért)

2014. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

igen, az hormonos spirál. sok negatív véleményt olvasni róla, pecsételgetés közben, és van, aki még ennyi hormont is megérez.

amit én írtam, az a hormonmentes. réz plusz ezüst vagy arany van benne.

természetesen a magándokinál semmi nincs ingyen, és az árak nagyon változóak. szerintem keress rá a városod szerint, hogy milyen magándokik vannak, és a saját oldalukon sokan kiírják az árakat.


de igazából ez gyors és nem kockázatos procedúra, vagy két perc összesen. én nagyon sajnálnám rá a pénzt.

2014. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert a volt párom lehúzott 50000ft-ra, mondván, hogy abortuszra megy, mert terhes tőlem, de szerintem spirált rakatot fel, mert mint utóbb kiderült volt egy bikája mellettem. Ha abortusz lett volna, akkor a műtét után nem a barátnőjéhez ment volna beszélgetni.
2014. aug. 5. 10:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Ejnye, kérd el a műtétet bizonyító orvosi papírokat, zárójelentést!
2014. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kidobta őket. Állítólag.
2014. aug. 5. 11:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
az abortusz is harminc. miért ne ment volna utána a barátnőjéhez beszélgetni, vigasztalódni?
2014. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!