Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta hatásai?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta hatásai?

Figyelt kérdés
Sajnos Escapelle tablettát kellett bevennem. A bevételt követően 1 héttel alhasi görcsök, vérzés jelentkezett. Lehetséges, hogy ez pecsételő vérzés, a gyógyszer mellékhatásaként vagy ez már rendes menstruációnak számít (a menzeszemnek normális esetben 12-én kellene megjönnie)?

2014. aug. 5. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A gyógyszer miatt volt, de talán a papírjában is írják.
2014. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már többször is elolvastam a tájékoztatót, volt benne szó pecsételő vérzésről, viszont azt nem tudom eldönteni, hogy ez miben különbözhet/különbözik a menstruációtól.
2014. aug. 5. 19:29
 3/12 anonim válasza:
nekem is igy volt,egy héttel a bevétel után vérzés,de ez nem menstruáció,nekem néhány nap késésssel ugyan,de megjött utána ettől függetlenül
2014. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szia! nem akarlak megijeszteni, sajnos nekem már vagy 4 alkalommal kellet ilyet bevennem a 4év alatt,bár lehet nem lett volna rá szükseg de én csak igy nyugodtam meg, nekem mindig a gyogyszer után re 1 hetre 3-4napos vérzésem volt majd rá 40napra vagy volt h 59 napra jött meg, olyan is volt h már majd szét ölt az ideg és elmentem orvoshoz, de én sosem birtam megnyugodni addig amig a doki ki nem mondta h minden OKÉ!
2014. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 3 napig tartott ez a vérzésnek hitt vmi, de akkor most idegeskedhetek tovább, hogy mikor lesz a következő. :S
2014. aug. 6. 21:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Azon a napon, amikor rendesen meg kellene jönnie (ergo holnapután) csinálj tesztet, ha nem jön vérzés. Az majd 99,9% biztonsággal eloszlat minden kételyt.


Nekem is volt Escapelle után görcsölés meg pecsételő vérzés.


Nem akarok aggodalmat kelteni benned, de eltitkolni sem szeretném: én teherbe estem az Escapelle mellett. Az van, hogy ez a gyógyszer csak a peteérésedet tudja megakadályozni. A beágyazódásra - bárki bármit mondjon - tudományosan nem bizonyított, hogy hatna. Ha peteérés már volt, akkor sajnos nem hat. Ha a pete még életképes, teherbe eshetsz, mint ahogy velem is történt.

2014. aug. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát ezzel most nem nyugtattál meg. Nem 3, hanem 5 napig tartott végül...akkor most várok :S
2014. aug. 10. 22:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Az öt nap mondjuk már megnyugtatóbban hangzik. :)

Ha az a vérzés nem volt nagyon kevés, és ilyen sokáig tartott akkor lehet hogy ez nem is pecsételő vérzés volt. Az, amit én tapasztaltam Escapelle mellett csak egynapos volt.


Nem kell aggódni, egy teszt mejd eloszlat minden kételyt. Akkoris szokták javasolni Escapelle után a tesztelést, ha minden a megfelelő időben történik a ciklus során. Nekem mondta is a doki.


Szurkolok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!

2014. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Hány óra után vetted be a gyógyszert és a ciklusod melyik szakaszában?
2014. aug. 11. 16:05
 10/12 anonim ***** válasza:
6 óra után, de ovulációkor.
2014. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!