Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon igaz ez? Tapasztaltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igaz ez? Tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
azt olvastam,hogy van olyan ,hogy olykor több a menstruációs vèr valamikor meg kevès...nekem mùlt hónapban nagyon sok volt most meg szinte alig.fogamzásgátlót szedek
2014. aug. 6. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. 18/f
2014. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a fogamzásgátlód befolyásolja? Esetleg fiatal vagy még és nem állt be rendesen.
2014. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
fèl ève szedem eddig nem tapasztaltam ilyet,mindenki aztmondja tulparazom...de valahogy furcs ez igy
2014. aug. 6. 15:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha mas komolyabb bajod nincs, akkor normalis. 2 petefeszked van, es minden honapban csak az egyik urul, tehat a ver mennyisege lehet havonta valtozo. En is igy vagyok ezzel. Egyik honapban rengeteg ver jon es kevesbe gorcsol a hasam, a kovetkezo honapban meg sokkal kevesebb ver jon es brutalisan gorcsol a hasam az elso napon. Es en is szedtem fogamzasgatlot...most nem szedek, m eppen babat varok :)
2014. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bár én nem szedek fogamzásgátlót, néha nekem is változik
2014. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szia köszi a választ!:-)nagyon megnyugtattál!!elèg fiatal vagyok(19) ès fèlek a terhessègtõl,bár pontosan szedem a tablettát ès mèg óvszerrel is vèdekezünk,csak annyi mindent összeolvastam mâr a kevesebb vèrzèsrõl :/

Egyèbkènt gratulálok a babához:-)!

2014. aug. 6. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) amugy a gyogyszer eleg biztonsagos, de ha nagyon aggodsz es meg nem szeretnel babat, akkor 2 havonta akar egy tesztet is megcsinalhatsz. De kicsi az esely. Az jo, ha ovatos vagy. Minden jot :)
2014. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szèpen,nektek is :-)
2014. aug. 6. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!