Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség? Lehetséges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Mensi előtt egy héttel együtt voltam egy pasival. Fogamzásgátlót szedek, amiből nem hagytam ki egyet se, nem volt hányás, ha jól emlékszem még hasmenés sem, max. lazább széklet. "Elvileg" nem ment el bennem, de előváladék simán lehetett... lehetek igy terhes? ja és még fontos h szedek tyroxint pajzsmirigyre, de most már több hete nem tudtam bevenni. ez van valami hatással a fogamzásgátlóra? hat ugyanúgy a tabletta? Fontos nagyon segitsetek lécci!

2014. aug. 9. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes szerintem. De ha annyira aggódsz csinálj egy tesztet.
2014. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de tudod a fogamzásgátló (ahogy a neve is adja) arra a célra szolgál, hogy ha rendszeresen és normálisan szedi egy lány/nő akkor elég magasfokú védelmet nyújt a nem kívánt terhesség ellen.

Ebből következően nem lehetsz terhes (valószínűleg) viszont azt nem tudom, hogy a pajzsmirigy gyógyszered van-e hatással a fogamzásgátló hatékonyságára, gondolom ezt megbeszélted az orvosoddal mielőtt felírta neked a tablettát :)

2014. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annak az esélye, hogy terhes legyél 0,001%. Szinte lehetetlen, hogy az leszel, de, ahogy megszokhattuk, halandó földi világunkon semmi sem tökéletes.
2014. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ma reggelre megjött de úgy hogy egész nap nagyon keves a vérzés, a tampon nap végére azért mar gázos szokott lenni most viszont nem... :( miez? ugye nem valami gáz h izé barnázok vagy valami mert gyerek van a dologba? a szine igazabol nem teljesen barna de nem is olyan nagyon erős élénkpiros mint egy normal mensinél...kétségbe vagyok esve lecci segitsetek mégegyszer kérem!!!!!
2014. aug. 10. 22:40
 5/5 A kérdező kommentje:
3 napig tartott enyhe verzessel majd ugytünt elmult es most a 4.nap delutan megint verzek picit mi ez? :( a fejem ugyanugy faj
2014. aug. 13. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!