Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló probléma?

Figyelt kérdés

Most augusztus 2-án vettem be az első fogamzásgátló tablettámat. (Lindynette 20)

Amikor megjött akkor vettem be az első napon. Most van augusztus 10 és folyamatos pecsételő vérzésem van. Ez meddig lesz még? Normálisan szedem mindennap a gyógyszert 5 órakor.

Illetve azt szeretném még kérdezni, hogy azt hallottam amíg van ez a pecsételő vérzés addig nem igazán hat a gyógyszer. Ebből mennyi igaz? Illetve a pecsételő időszakban lehet közösülni a barátommal? Olvastam az interneten, hogy ilyenkor is kell óvszert használni, mert fertőzés veszélyes.

Mielőtt mondanátok, hogy forduljak nőgyógyászhoz ha zavar kedden megyek is.:) Csak érdekelne a véleményetek is



2014. aug. 10. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Pecsételő vérzés lehet az első 3 hónapban. Ettől még hat a gyógyszer. A fertőzésveszély nem nagyobb, mint máskor. HA a barátodnak vmi fertőzése van, azt máskor is ugyanúgy elkapod. De csak van annyi esze, hogy szól ha vmi baja van, és nem fekszik le veled.
2014. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális a pecsételő vérzés. Fertőzésveszély azért áll fent ilyenkor mert nyitott a méhszájad és így könnyebben bejutnak a kórokozók. Ezért nem ajánlatos menstruációkor közösülni pl. vagy ilyenkor mikor pecsételsz. El fog múlni a pecsételő ne aggódj. Betegtájékoztató erről nem ír?
2014. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!