Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes lehetek e?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes lehetek e?

Figyelt kérdés
Korulbelul 28-29. en lett vege a menstruaciomnak aug1en buliba voltam es bentem egy szobaba egy sraccal volt minden de nem emgedtem, hogy lefekudjunk de attol fuggetlenul 1x2x becsuszott es nem volt rajta gumi. Utana meg is kerdeztem tole hog ugye nem ment el es mondta hogy nem de attol meg felek es amilyenek az emberek es ebeszelnek maguknak mindent es en is ilyen vagyok es betudom beszelni magamnak hogy szedulok es el is kezdek es eg picit felek . Es meg is bantam az egezet! :/ Szerintetek teherbeeshettem?

2014. aug. 11. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
nem lesz gond, mert csk 2x volt benned, ez meg elég kevés...
2014. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kizárt
2014. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, hogy igen. Buta egy ember vagy
2014. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

benne van a pakliban, gondolom a buliban jól fel volt izgulva rád, tehát előváladék biztosan volt neki!

3nap múlva tesztelj....ha nem vagy terhes, akkor örülj annak is, hogy nem kaptál el semmiféle nemibetegséget.

2014. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és csak szólok, szédülni meg egyéb terhességi tüneteket (pl hányinger) a 4-6-8. hétben lehet érezni.11 nap nagyon messze van 8héttől.
2014. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért teherbe esni nem olyan könnyű....
2014. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ikreket vársz.
2014. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Magyarul rgyutt voltatok csak nem volt rajta gumi?? Mi az hogy egyszer 2.x bedugta... ???kicsit rgyutt voltatok meg nem is....ilyenkor van a kegtobb elovàladek mert gondolom jol fel voltatok izgulva.....nem kizart.... a terheseg!!!de tethessegi tunet sem most fog jelentkezni!!!
2014. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább azon izgulnék, hogy nem-e kaptam el valamit...
2014. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ismerem őt mar regebb óta....
2014. aug. 11. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!