Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan aki hormon problémák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki hormon problémákra (szőr növekedés) a doki a Cypromix fogamzásgátlót írta fel, ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon sok mellékhatása van és inkább ront mint használ?


Aki szőrprobléma miatt szedte,mennyi idő után vett észre változást, hogy nem lesz utána erősebb a szőr? A tabi elhagyásával a szőrösödés nem jön vissza?



2014. aug. 14. 17:56
 1/3 anonim válasza:

Nekem is felírták a gyógyszert magas tesztoszteron szint miatt.

Nekem semmi mellékhatása nem volt, illetve az elején talán saját magamnak bebeszéltem a szédülést,de max 1 hétig tartott. Azóta se hízás, se semmi.

Én az elején semmi változást nem vettem észre, ám amikor elfogyott az első doboz (3x21),akkor kezdtem észrevenni, hogy kevesebbet gyantázom a "bajszom" sokkal :D

Szóval szerintem hat. Szednem kell még 3 hónapig és utána kell mennem vissza vizsgálatra :)

2014. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jah és kihagytam, hogy fogamzásgátlónak is tökéletes :)
2014. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szedtem fél évig, mert pajzsmirigy problémára vizsgáltak, és addig nem adhattak mást. Semmi bajom nem volt vele, bezzeg miután normál fogamzásgátlóra tértem, visszatértek a jól ismert "fájdalmas havi vérzés" és "ugyanazon étrend mellett hízás" problémáim.:( Ráadásul töredéke annyiba kerül, mint a legolcsóbb fogamzásgátló.
2014. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!