Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első hónap utáni 7 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első hónap utáni 7 napos szünetben véd már a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Az első havi adag után, a 7 napos szünetben a 4. napon együtt voltam a barátommal. A Cypromix tablettát szedem (tudom, első sorban nem fogamzásgátló, de meg van a bajom miért ezt szedem). Elvileg 7 nap után már véd. Tapasztalatok? Vélemények?

2014. júl. 3. 18:31
 1/3 anonim válasza:
Én 4 éve szedem ezt a tablettát és szerintem már simán véd. Mi sem vártuk ki anno az egy hónapot, talán 1 hét után már volt minden ;-) Az elmúlt 4 évben többször volt már, hogy kifelejtettem 1-2 tabit, vagy 1 hétig hánytam (nem biztos hogy felszívódott), illetve voltam antibiotikum kúrán (ami hatástalaníthatja). Sosem védekeztünk közben máshogy, és mégsem lettem terhes. Ez magas hormontartalmú tabletta, nem ürül ki pár óra alatt. Ne aggódj. Amúgy meg ha úgyis a 7 napos szünet 4. napján vagy, akkor elvileg már ma vagy holnap meg fog jönni, akkor meg eleve nem vagy terhes, szóval no para.
2014. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en ezt a tablettat nem ismerem bar ugy tudom h a fogamzasgatlok nem vedenek teljesen a szunetben
2014. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elég csekély mennyiségű vérzés már volt a 4. napon, így sincs para?
2014. júl. 3. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!