Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, ha az óvszer nyomot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha az óvszer nyomot hagy?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategóriába írom-e, de az a problémám hogy a szex után, miután levettem a gumit, a cerka tövénél elég jól látható nyomot hagy. Persze tudom, fent kell maradnia a guminak valahogy, de az természetes hogy úgy megszorítja, hogy két-három milliméterrel elkeskenyedik ott az egész, és eléggé piroslik? Normális óvszert használok, Masculan-szupervékony.

Nem mondanám hogy annyira vastag farokkal rendelkezem, de azért ez elég feltűnő jelenség ahhoz, hogy megkérdezzem veletek mi a helyzet. Nagyobb méretűt kéne használnom? ((btw, valaki látott már méret alapján kategorizált gumit? mert én soha a büdös életben, de annyiszor lehet hallani, hogy valaki M-es, XL-es méretűt használ, hogy az nem igaz... szóval ez nekem olyan mint a Bigfoot, mindenki beszél róla, de még senki nem látta.... :D na de vissza az alap kérdéshez.))


Összegzés: Fiúk, tapasztaltatok már olyat, hogy az óvszer úgy megszorítja a farkatok tövét, hogy pár milliméterrel benyomja és piros lesz utána?


F/21



2014. aug. 15. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én még nem.
2014. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj másmilyen méretet, fajtát. Lehet nem jót választottál.
2014. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen, velem is ez van... és kbszottul szorít közben is


az meg egy totál baromság, hogy mire mi van kiírva vastagságra, meg ilyenek...


masculan nehezen nyúlik és egyebek... próbáld meg a lila durexet!

2014. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sosem láttam ilyet, a méret viszont tényleg minden normális kotonmárka "termékén" rajta van a dobozon/csomagon
2014. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem a doboz oldalát és ennyit találtam.


"Szélesség 53+/-1 mm"


Na majd ezentúl nézegetem akkor hogy más típusokon mekkora szám szerepel. Annyit tehetnétek mondjuk, hogy megnézitek otthon hogy nektek mi van ráírva és akkor beírhatnátok ide az óvszer márkájával együtt.

2014. aug. 15. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Mysize gumik közt, van weboldala mérettáblázattal
2014. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg, elvileg van kis ábra is rajtuk. van amelyik tőben szélesebb, van amelyik egyenes és makkban szélesebb. szóval nézegetni és próbálgatni kell. nekem az egyenes jött be. a tőben széles tőben csúszik fel, a makkban széles pedig az makknál csúszik lejjebb, de ilyen 3 cm-t is.
2014. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy nagy a farkad :)
2014. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!