Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2napja csináltam terhességi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2napja csináltam terhességi tesztet, halványan volt rajta egy vonal azóta megjött, de most megtaláltam a tesztet es 2 vonal volt rajta. Akkor most?

Figyelt kérdés
A családomban többször is előfordult, hogy terhesség alatt menstruáltak, és észre sem vették 4-5 hónapig
2014. aug. 15. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
abortusz vagy orvos stb járj utána főleg ha családi ..:)
2014. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetett egy kori vetélésed, és ebben az esetben még egy darabig kimutatják a terhességi tesztek a HCG hormont a vizeletből, vagy előforulhat, hogy ugyanaz a helyzet veled, mint ami már többször előfordult a családodban.
2014. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha akkor, amikor csináltad nem volt pozitív, akkor valószínűleg nem vagy terhes. Fals pozitív nem lehet egy teszt, kivéve száradás után, vagyis miután megcsináltad néhány óra/nap múlva, mint a te esetedben. Menzesz után csinálj még egyet, hogy megnyugodj.
2014. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 2 vagyok. Ne haragudj, de figyelmetlenül olvastam el az előbb, amit írtál. Úgy értettem, hogy újra csináltál egy tesztet, pedig egyértleműen azt írtad, hogy a régit találtad meg.


Ebben az esetben szerintem nem jelent semmit a két csík, a használati utasításban írják is, hogy mikor érvényes a leolvasás, és mennyi időn túl már nem.


Még egyszer elnézést a figyelmetlenségemért.

2014. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!