Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal óvszerrel védekez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal óvszerrel védekeztünk, és másnap megtaláltam a kukában az eldobott bekötött óvszert és nem volt benne anyag. Ezt azt jelenti, hogy nem élvezett el vagy esetleg ki is lyukadhatott?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés de kezdek parázni... :/

20/L


2012. ápr. 14. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Inkább azt, hogy nem élvezett el. Ha kiszakad, az elég látványos állítólag (bár nekem 6 év alatt egyetlen gumi sem sikerült kiszaggatnom...)

De azért elég necces, hogy ennyire nem figyelitek egymást szex közben...nem a kölcsönös örömszerzés lenne a lényeg? Azért azt észre lehet venni, ha elélvez vki.

2012. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg fogd meg a telefont, hívd fel és kérdezd meg tőle. Az valamivel biztosabb, mint hogy mi itt vaktában válaszolgatunk erre a khm... érdekes kérdésre.
2012. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon merek tőle ilyeneket kérdezni... :/
2012. ápr. 14. 15:29
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha ilyet nem mersz megkérdezni, minek szexelsz vele? Sőt, minek vagy vele egyáltalán együtt?
2012. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy meg el is hiszem, hogy parázol, ha a szexről nem tudtok beszélgetni, tuti fix, hogy magadra hagyna egy bébivel.
2012. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Félek ha elkezdek neki parázni és ilyeneket beszélni ki fog belőlem ábrándulni.
2012. ápr. 14. 15:49
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Jézusom b.meg. Az ilyen kapcsolattól mentsen meg a jóisen.

Hogy annyit ne lehessen megbeszélni a párommal, hogy elélvezett-e vagy sem.

Nevetséges, hogy 20 évesen így gondolkodsz.

2012. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát azt biztos egy pasi sem szereti ha a csaj elkezd neki ilyesmikről parázni!
2012. ápr. 14. 16:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Közös érdeketek kideríteni, ráadásul ki fogsz készülni teljesen.
2012. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
NYugodtan kérdezd meg tőle! Vedd fel a telefont és hívd fel. Ilyet meg kell tudni beszélni. Ha baj is van most még időben vagytok! Hívd fel!
2012. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!