Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi fog történni? Jól tettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog történni? Jól tettem?

Figyelt kérdés
Helóó...Tegnapelőtt, szombaton, 14. napon (délután 2-4 óra között, kb 10 percig) sajnos óvszer nélkül szeretkeztünk...Nem történt ejakuláció bennem, viszont ígyis ideges voltam. Tudom, felelőtlenség volt. Nagyon szégyellem magam. Ma, a harmadik napon, ugyancsak délután kettő órakor bevettem az első eseményutánit. A következő ugyebár 12 óra múlva kell. Viszont ma megint baleset történt, kiszakadt az óvszer...és csak akkor vettük észre, amikor kivette, ejakuláció ugyancsak nem történt bennem. Ezt is fedi az azelőtt bevett gyógyszer? Majd a 12 órával későbbi is? Tudom, hogy nagy hormonbomba, és eléggé drága volt ( Postinor), viszont nem jönne jól a baba...Valaki tud valamit mondani? Mire számíthatok? Esetleg tapasztalat? Tudom, hogy vannak mellékhatások, elolvastam mindent...De a ti véleményetek is fontos. Előre is köszi! :)

2014. aug. 18. 18:12
 1/3 anonim válasza:
nemkell félned ! ha vettél be eseményutánit akkor nem lehet semmi baj ! illetve ha óvszer nélkűl vagytok együtt és nem megy el akkor sem hinném, h baj lenne.. mi általában óvszer nélkűl vagyunk együtt és csak akkor huzza fel ha már nem kell neki sok.
2014. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2014. szept. 21. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, nem lesz semmi gond valószínűleg. De lehet, hogy meg kellene fontolni esetleg a rendszeres hormonális fogamzásgátló szedését, mert azok sokkal jobb védelmet nyújtanak, mint az esemény utáni tabletták, így nem kéne aggódnod a kiszakadó óvszer meg ilyesmik miatt.
2014. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!