Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van, ha fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha fogamzásgátló szedése közbem esek teherbe? KI hat-e a gyerek egészségére,

Figyelt kérdés
Lehet,hogy az volt a baj,hogy vitamint szedtem,vagy hogy az utolsó tabletta után kb.10 órával voltunk eggyütt a férjemmel.Egyébként Rigevidont szedek.
2008. aug. 6. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
most akkor terhes vagy? Elvileg nem kéne bogyó mellett terhesnek lenned 99%-os :S
2008. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy, akkor ne szedd tovább a tablettát. Amúgy pedig ezekben a készítményekben már nem nagy a hormontartalom, így nem lesz baja a babának.
2008. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen 99 ,de ugylátszik,hogy én vagyok az az 1.Amugy az utolsó tabletta utáni 10.órában történhetett a dolog,mivel ugy gondoltam még hatásos,mivel 24 órán át van 1 tablettának hatása elvileg nem?
2008. aug. 6. 20:02
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
szia. én 3 hónapja szedem szedtem a tabit,és itt vagyok 6 hetesen.Hol van itt védelem???
2008. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét.
2008. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3.válaszadó lehet hogy rosszul szedted vagykihagytál szemeket
2008. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ösz-visz 5 éve szedem elősször tri-regolt aztán(mert rosszul voltam tőlle )regevitet,mindkettőt nőgyógyász irta föl.Az előző válaszadónak:nem szedtem rosszul ki sem hagytam,se nem hánytam se más egyéb fantasztikus dolog nem történt.Még mindig semmi 11.nap.irjatok valamit,hogy hogyan hathat a babámra.Köszike
2008. aug. 7. 13:59
 8/13 anonim ***** válasza:
én vagyok az utolsó válaszadó. nem neked mondtam hogy rosszul szedted hanem a 3. válaszadónak
2008. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
OK,OK ,ne haragudj,csak tiszta ideg vagyok,eddig semmi gond nem volt.Mindenhol azt olvasom,hogy a mai tablettától nem lehet baja a babának,de azt még senki nem irta,hogy én is igy estem teherbe,és minden rendben a gyerekkel.
2008. aug. 7. 16:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha kétségeid vannak,miért nem dokihoz mész el és ott kérdezed meg!
2008. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!