Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódok!

A párommal lefeküdtünk 3 hete..ám kiszakadt a gumi..16 évesek vagyunk..és félünk,nem akarunk babát!

erről gondoljuk a babát!

1. már 9 napja megkelett volna jönni a mensesemnek.

2. nagyon sokat hányok..

3. növekedett a hasam is.

félek?! a családom megöl..kérlek.segtsetek:((



2014. aug. 20. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Igen, sajnos minden esély meg van arra, hogy terhes legyél. Azt nem értem, ha kiszakadt a gumi, miért nem akkor léptetek, és vettél be esemény utáni tablettát?

Jobb most aggódni, ráadásul úgy hogy igen, lehetsz terhes......felelőtlenek voltatok, ezért nem kellene gyerekeknek dugniuk, mert fogalmuk nincs a biztonságos és felelősségteljes szexről.

Csinálj tesztet, az már megmutatja hogy terhes vagy-e....

2014. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
teljesen igaza van az elsőnek...
2014. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Van egy jó állapotban lévő babakocsim.

eladó!!!

2014. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egy ufó petézett beléd és nemsokára kijön belőled egy alien.

Átszakítja a hasad, ránéz a pasidra és visítva elfut mint a 8. Utas a halálban a kiccsávó.

Amúgy grat a gyerekhez.

2014. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudjuk hogy nagyot hibáztunk..de már késő!
2014. aug. 20. 21:58
 6/16 anonim ***** válasza:
Szüleid hány évesek? 35-40? Hát én nem örülnék neki ha ennyi idősen nagyszülő lennék.
2014. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Komolyan hogy lehetnek az emberek ilyen felelőtlenek, buták?
2014. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
36 évesek..
2014. aug. 20. 22:04
 9/16 anonim ***** válasza:

Mostantól inkább a Gyerekvállalás, nevelés kategóriát nézegesd, mert igen, terhes vagy.

Ha a családod megöl, akkor számolj a pasid életével is, mert hogy akkor őt is megölik, az biztos.

Ha nem ölnek meg, akkor is ők fogják állni az abortuszt, mivel az olyan "laza" 30 ezer forint és nem hiszem, hogy te keresnéd meg az árát.


Nem is értem, nálunk is egyszer kiszakadt a gumi, hajnali kettőkor, úgy kapcsoltuk vissza a gépet, hogy úristen, ilyenkor mégis mi a büdös francot kell csinálni?! Éjjel alig aludtunk, reggel a rendelés megkezdése előtt már toporogtunk a SOTE aulájában, hogy minél előbb hozzájussak ahhoz a tetves esemény utáni tablettához. És még így is halálra izgultam magam a következő menzeszemig.

2014. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna 16 évesen szét tenni a lábad ....
2014. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!