Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Jangee fogamzasgatlot szedek,tegnap volt a 10.napom (most kezdtem el a gyógyszert szedni) Felfaztam 3+++ genny volt a vizeletembe es kaptam rá Ciprofloxacin 1a 500mg-os antibiotikumot. 5 napig tartott a kezeles es tegnap reggel szedtem be az utolsó szemet. Viszont tegnap este szeretkeztunk a párommal es belem elvezett. A gyogyszeresz azt mondta hogy a két gyógyszer beszedése kozott legyen 1 ora en ezt meg is tartottam. A fogamzasgatlo tájékoztatojan az van irva hogy az első szem beszedesetol biztonsagot nyujt a gyogyszer. Az antibiotikumon semmit nem irtak a fogamzasgatlorol. Szerintetek tehetbe eshettem?
2014. aug. 20. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt esetleg nem a szex előtt kellett volna végiggondolni?


Holnap ballagj el a nőgyógyászhoz és kérdezd meg!

2014. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Széép, máskor előbb gondolkozz. A két gyógyszer üti egymást. Lehetséges hogy teherbe estél.
2014. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amikor kontroll vizeleten voltam,kerdeztem a doktornotol azt mondta hogy a ket gyogyszer nem uti egymast,a szedes kozott tartsam az 1 vagy 2 orat.
2014. aug. 20. 13:09
 4/6 A kérdező kommentje:

most néztem meg a hatoanyagokat.

fogamzásgátlón azt irja : csökkenti a gyógyszer hatását -az antibiotikumok mint a grizeofulvin,a pencillin és a tetraciklin.

az antibiotikumon ez található:a készitmény hatóanyaga a ciprofloaxin. egyéb összetevők: Mikrokristályos cellulóz,karboxinmetil-keményítő-nátrium,povidon,kolloid,szilícium-dioxid,sztearinsav,agnézium-sztearát,kroszkarmellóz-nátrium,hipromellóz,makrogol 6000,talkum,titán-dioxid.

2014. aug. 20. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Rendben van, de nem gondolod, hogy orvossal kellene erről beszélned?


Egyébként ha azt mondják, hogy nem csökkenti, akkor jó eséllyel úgy is van. Az más tészta, hogy antibiotikum mellett nem durrantanám telibe a barátnőmet, ha már gumi nélkül szeretkezünk, akkor kiveszem mielőtt lövök (aka megszakítás).


Két dolgot tehetsz: vagy elballagsz a nőgyógyászodhoz vagy vársz és esetleg pár hét múlva tesztelsz.

2014. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ohh bocs hogy március óta nem láttam a párom mert külföldön dolgozik,és szülinapi meglepetésként ébresztett fel tegnap éjszaka. Ő meg mivel férfiból van nemtudja minek,mi a dolga.

De fent voltam az ügyeleten és azt mondta az orvos hogy nem ir fel esemény utánit mivel nincs befolyásolva a fog.gátlóm.

2014. aug. 20. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!