Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van egy nagyon szexi doki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon szexi doki a kórházban és nagyon megkívántam (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Bent fekszek és minden nap ő kezel pluszba még ma látott engem bugyiba (ami kicsit átlátszó) meg melltartóba mert olyan vizsgálat volt ahol addig le kell vetkőzni.

Amikor hozzámért olyan nagyon jó érzés volt és nem zudom hogy véletlen vagy direkt de egy picit letolta a bugyimat (kb 5 mm).

Olyan helyes hogy az már fáj és nem tudom mit tegyek. Olyan zavarba vagyok amikor meglátom. Nem tudom hogy ő engem csak betegének tekint vagy mint egy nőre



2014. aug. 21. 22:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Várd meg míg meggyógyulsz és nem leszel már páciense...utána már bármilyen női trükköt bevethetsz...biztos értesz az ilyenekhez...
2014. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De mi? Megvárom hogy holnap kiengednek és oké hogy beszélek vele meg minden de ott lesz apukám is mert ő visz haza
2014. aug. 25. 14:17
 13/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És hány éves az orvos? És te?
2014. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én 17 ő meg... nem tudom. Szerintem 27 körül lehet. De olyan iszonyat helyeees!
2014. aug. 25. 14:29
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj te lány.. :D fotózd már le
2014. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Elárulnád hogy hogy?

Odamegyek és azt mondom hogy csíz vagy mi?

2014. aug. 25. 15:03
 18/18 anonim válasza:
Ha akar megszerez :) majd behív valami ürüggyel...van magánrendelése? Jobb lenne,ha 18 lennél! Célozz valami viccesen-kedvesent...dobd fel a labdát...azután meglátod,hogy 1 vagy e a sok közül, vagy kellesz (valamire).
2014. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!