Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni az utolsó hét utolsó tablettáját!? Mi legyen?

Figyelt kérdés

12-én kellett volna bevennem az utolsót, de valamiért elfelejtettem! Rendesen megjött, nem voltam rosszul meg semmi.

Most szerdán vettem be az új levél első tablettáját. Ma ki akartam dobni az előző levelet és észtevettem hogy maradt benne egy. Szívbajt kapok, most mi lesz? Csináljak tesztet? Vagy kizárt hogy terhes legyek? Más bajom lehet? Bevegyem most azt az elmaradt bogyeszt?


2014. aug. 22. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nem a világ
2014. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell teszt, nem vagy terhes. Ne vedd be az elmaradt gyógyszert.
2014. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj

de azért orvos lásson!

2014. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudok orvoshoz menni mert 2 hónap a várólista. Bár megpróbálkozhatok azzal hogy sürgős bajom van, de sajnosnezek az itteni nődokik pont leszarják :(

Tuti ne vegyem be? Kerestem az utasítást a betegtájékoztatón, de erre nincs írva semmi. Ami írva van hogy mit kellene csinálnom, arról már lekéstem :(

2014. aug. 22. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy egy tabi nem a világ vége..
2014. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem borulnak fel így a hormonjaim?
2014. aug. 22. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Van olyan fajta gyógyszer, mikor az utolsó tablettákban nincs is hormon. Ezeket kell folyamatosan szedni. Ha a tiéd ilyen, semmi baj.

De ha rendesen megjött, akkor kicsi az esély (szinte semmi)a terhességre! Esetleg a saját megnyugtatásodért menj el orvoshoz. :)

2014. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem borulnak fel. Gondolom nem hallottál még arról, hogy lehet trükközni a tablettamentes héttel. Pl hogy nem nyaralásra időzíted. Szerinted azt hogyan csinálják? Előbb abbahagyják, illetve tovább szedik. Ha nem össze-vissza csinálod, nem lesz baj belőle. Nem kell dokihoz menned.
2014. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jolvan köszi. Nem olyan hogy az utolsó hormonmentes, hanem tökmindegy honnan kezded, körbemennek a nyilak.
2014. aug. 22. 20:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg ne foglalkozz ezzel. Csak szedd tovább normálisan.
2014. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!