Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Regota szedem a yasminelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Era121416 kérdése:

Regota szedem a yasminelle fogamzasgatlot de szombat este elfelejtettem de vasarnap este bevettem a masikkal egyutt. Szombaton reggel voltunk egyutt a baratommal lehet baj?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az esetemben sosem lett belőle baj, ha kihagytam egy szemet, de persze nem biztos, hogy másnál nem okoz problémát. Most már nem tudsz mit csinálni, ha nem jön meg, akkor teszt, aztán kiderül.
2014. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(első vagyok) amúgy mindegy mióta szeded! Ugyanannyi esélyed van rá, mint annak, aki nem régóta szedi. 12 órás késés a tabival még belefér, de ha többet csúszol, akkor már nem 100% a hatása.
2014. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Es te hasznaltal utana 7 napra kiegeszito vedekezest.? Mert ugye azt mondjak kell.:)
2014. aug. 11. 23:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem védekeztünk máshogy. De tényleg ne "erre alapozz", mert lehet te másként járnál.
2014. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hányadik szem maradt ki (ill később pótoltad) a levélből?
2014. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4.szem maradt ki es igen kovetkezovel egyutt bevettem.!
2014. aug. 11. 23:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos olvastad, most megnéztem mit ír a te bogyód tájékoztatója: Különösen nagy a teherbeesés kockázata, ha a csomag elejéről vagy végéről hagyott ki tablettákat.

Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut, még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti. A következő tablettákat a szokásos időben vegye be, és használjon kiegészítő fogamzásgátló módszert (pl. óvszert) a következő 7 nap alatt. Ha a mulasztás előtti héten szexuális együttlétre került sor terhes lehet. Ebben az esetben forduljon orvosához.

Elvben azért gázos az első héten kihagyott tabi, mert a 7 napos szünetben, ha volt együttlét, abból is lehet baba.

2014. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ettol parazok.:( koszonom szepen a valaszitokat.:)
2014. aug. 11. 23:33
 9/10 anonim ***** válasza:
nem lesz gond, mert pótoltad
2014. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Doruss válasza:
Sok függ attól, hogy a ciklus hanyadik napján felejtetted el.
2014. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!