Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aggódnom kellene?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Múlt szerdán voltunk együtt barátommal amikor történt a baleset. Pénteken be vettem a 72órás tablettát.2napja kellett volna hogy megjöjjön de semmi. Igaz hogy fáj a hasam meg a hátam a mellem is megduzzadt es fáj hangulat ingadozásaim is vannak mint amikor meg jön. Lehet ez a terhesség jele? Vagy talán csak a stressz miatt nem jön meg? Nagyon aggódok!

2014. aug. 25. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet
2014. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen korán még nem jelentkezhetnek terhességi tünetek.

Elolvastad a tabletta mellékhatásait amit bevettél?

2014. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen el. 2nap késés mársokat számít?
2014. aug. 25. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3,5 hét után mutatta ki a teszt.A tünetek pedig 9 hetes terhesen jelentkeztek.

Lehet hogy a tabletta miatt késik.Bár nem tudom még sosem volt ilyenre szükségem. :(

Nincs a mellékhatásoknál az amit Magadnál tapasztalsz?

2014. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De valamelyik igen, sok helyen olvastam hogy valakiknek kesik vagy ki is marad vagy elobb jon meg ilyen gyogyszer utan. Abban remenykedek hogy ezek menstruacio elotti fajdalmak varok meg par napot ha semmi akkor csinalok egy tesztet de borzasztoan felek fiatal vagyok:/
2014. aug. 25. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi..előre ne pánikolj. :)

Várj legalább még 2 hetet a tesztel!

Ha negatív akkor még nőgyógyászhoz eltudsz menni,hogy kimaradt a vérzésed.(Mondd el a gyógyszert is.)

:)

2014. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat!:) probalok nem aggodni
2014. aug. 25. 22:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Szivesen!

Azért majd irj ha megjött! :)

2014. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!