Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan hogy nem lehet soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy nem lehet soha elmenni hüvelyen keresztül? Orvoshoz kéne forduljak? Van erre valamilyen gyógyszer vagy kenőcs? Mit tegyünk hogy élvezzek én is?

Figyelt kérdés

Van olyan hogy nem lehet soha elmenni hüvelyen keresztül?

Orvoshoz kéne forduljak?

Van erre valamilyen gyógyszer vagy kenőcs?

22 éves vagyok és 2 gyermekem van. De sosem mentem még el hüvelyben, csiklómnál is néha de jobban akkor ha én csinálom, de az az igazság hogy megszültem a 2 gyerekemet azóta nem nagyon tudok elmenni a csiklómnál sem. Eddig semmi baj nem volt. Több mint 7 éve vagyok a párommal és soha sem volt hüvelyi élevezésem akárhogy csinálta néha érzem h jó de nem megyek el, és nagyon idegesít hogy mit tegyünk vagy mi baj lehet? Ezek miatt nekem kellemetlen az együtt.



#Van olyan hogy nem lehet soha elmenni hüvelyen keresztül #Orvoshoz kéne forduljak #Van erre valamilyen gyógyszer vagy kenőcs #Közebe játszódhat az nekem hogy szüzességemet erőszakkal veszítettem el #Ha kellemetlenül érzem ezek végett magam akkor ez befolyásolhat.
2014. aug. 28. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a legtöbb nő sose éri el a hüvelyi orgazmust


21/f

2014. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Te bolond vagy? A csiklód való arra, hogy élvezz, ott vannak az idegek. Kérdezd meg a nőgyógyászt, mennyi érzőideg van a hüvelyben, azt mondja, hogy semennyi.


Tanuld meg a csiklói élvezést, és élvezd, felesleges hergelned magad olyannal, ami valójában nem is létezik.


Az, amit hüvelyi orgazmusnak hívnak, valójában a csiklóból indul.


Menj el szexológushoz, ő segít helyretenni ezeket magadban.

2014. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első jól mondja. Nem kell orvos, nincs gyógyszer, csupán nem vagy olyan szerencsés, hogy beleess abba a nagyon kevés százalékba akik képesek rá. Barátnőmet 8,5 év alatt nem sikerült, csakis kézzel illetve orálisan kielégíteni...persze a szexet ettől még imádja és élvezi, de elmenni nem tud...
2014. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
ti komoly ilyen buták vagytok?? ahoz hogy hüveji orgaznmusod legyen ahoz a G pontot kell izgatni -_- ennyit se tudtok?? meg ha érezted hogy jo érzés volt akkor azt kelett volna folytatni kicsit erőteljesebben amit akkor csinált a párod
2014. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen van aki a huvelyit nem tudja, de a legtobb no kepes atelni, csak nehezebben. Nekem sikerult, de hat hogy is irjam le, eloszor meg kellett tanulnom magamon, jatekszerrel. Mostanra mar megy elesben is!
2014. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van rá orvosság, úgy hívják hogy hosszú és vastag pénisz.
2014. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azér' látom biztosra mész és nem sz@rozol ami a kulcsszavakat illeti :D
2014. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#1 es vagyok


Mindenki tudja, hogy a G pontot kell izgatni, csak kevesen tudják hol van.

Én úgy tudom és ez alapján sikerült párszor megcsinálnom, hogy a hüvelyben ugyan úgy a csikló felé kell izgatni. Értem ez alatt, hogy pl. egy/két ujját feldugja az ember kicsit felfelé hajlítva, hogy az ujjbegy simogassa a hüvely csikló felőli oldalát. (kb rá is áll az ember ujja) Ez után nem egyszerűen ki/be húzzuk az ujjat hanem bele teszünk egy kis fel/mozgást is, szinte körkörös mozgást végzünk de az ujj marad "kampós" helyzetben.

Relatíve gyors tempóban ezzel 1-2 perc alatt meg is van az orgazmus ;) Sok sikert fiúk-lányok!


21/F

2014. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1es köszönöm hogy alátámasztod az én válaszomat ezzel
2014. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát fiúk, lányok köszönöm mindenkinek a segítséget!!!!

nem tudok mit hozzá fűzni csak annyit hogy rajta vagyok ezerrel!!!! :D :D :P

2014. aug. 28. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!