Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a terhességi teszt a 3....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a terhességi teszt a 3. napon kimutat eredményt akkor még nem késő 72 órás tabit feliratni? Hatásos az még akkor?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
azt az AKTUS után 3 napon belül kell bevenni, ha meg már terhes vagy, bőven kiestél a 3 napból. felesleges bevenni, sőt!!
2010. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt mar lekested. miert nem lehetett védekezni????
2010. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem hatásos, elkéstél vele
2010. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 3 nappal nincs olyan teszt ami kimutatja a terhességet, mivel a hcg nevű hormon, amit a szervezeted termel a terhesség alatt csak 2 hét után jelenik meg a vizeletben. 2 hetet várni kell, azután tesztelj. Ha szex után 3 nappal a teszt azt mutatja h terhes vagy, akkor nem a 3 nappal ezelőtti szex alkalmával estél teherbe!!
2010. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól mondják, 3 napos terhességet semmi sem mutat ki, ha a teszt mégis pozitív, akkor korábban estél teherbe. Ilyenkor már nem működik a 72 órás tabletta.

Mielőtt megkérdeznéd: az abortusz 30ezer körül van...

2010. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat, azért kérdeztem mer 3 nappal ezelőtt együtt voltam a barátommal, és csak azért félek kicsit, mert előváladékos volt picit a kezem amit konkrétan nem töröltem meg csak mondjuk mikor megfogtam a takarót(nemtom azzal lejön e:S) és ugy fogtam meg a párom oéniszét amikor már rajta volt a gumi. és nem tudtam hogy müködnek a tesztek ilyen téren.
2010. jan. 17. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:
nem nagy az esély, de sajnos megvan :S az előváladékban is vannak életképes spermiumok :S
2010. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
csak a pontosság miatt szeretném megjegyezni, hogy "normál terhességnél, a hCG hormon 7-10 nappal a fogamzás után kimutatható mind a szérumból, mind a vizeletből". Nem 2 hetet kell várni, hanem 7-10 napot, betegtájékoztatóból idéztem.
2010. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!