Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném ha gyorsan választ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha gyorsan választ kapnák! Barátnőmmel szeretkeztünk de nem használtam gumit. De nem mentem el benne, ettől még lehet terhes? Valami vágy cseppekről is hallottam.

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
2 kérdéssel lejjebb ott a válasz..
2010. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

nem mentél el akkor nem

és nem hiszem de egy teszt nem árt

2010. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
IGEN !!! MINDENKINEK EZT MONDOM AKI NEM TUDJA HASZNÁLNI A KI_BASZOTT KEREsŐt!!!! ott van bal oldalt beírod hogy terhes és megtudod csá
2010. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
kapnák?
2010. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
f.szomba már komolyan veletek, miért b*sztok ha azt sem tudjátok hogy miaza vágycsepp meg ilyesmik. még ennyi rakás barmot, csak azért dugtok hogy elmondhassátok magatokról hogy már "hűdef*szacsávók/csajok " vagytok. gratulálok, remélem terhes lett a barátnőd
2010. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz h egyre több van az ilyen kérdésekből. Szerinted minek találták ki az óvszert, a tablettát, a védekezési módszereket? Ha lehetne akkor senki sem tömné magát fogamzásgátlóval, meg nem költené a pénzt óvszerre, csak fogná, kirántaná mielőtt elmegy és kész. Persze h lehet terhes. Gratulálok nektek, épp a 10 éves gyerek szintjén vagytok szex terén. Bár lehet ezt már ő is tudja:) Teszteljen a barátnőd, mert van rá esély. És máskor ha nem akarsz gyereket akkor húzz fel egy gumit. Szeretem az ilyet amikor megtörtént a dolog és csak utána kérdezősködnek itt h mennyi az esélye....
2010. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Terhes lehet, nálunk a második gyerek így lett! Nem védekeztünk, kihúzásos módszert alkalmaztuk.
2010. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt se tudod mi jön ki a farkadból?

Lehet terhes!

2010. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet...de még mennyire!!! Ne szexelj ha nem vagy tájékozott kisfiú!!!
2010. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hA ILYEN CS¤VESEK VAGYTOK VEGYETEK TESCO GAZDASÁGOS ÓVSZERT!,csak elöbb egyétek ki belőle a campingsajtot:)
2010. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!