Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo tabletta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo tabletta, hogyan mikor? Sos

Figyelt kérdés
Szeretnek elkezdeni szedni,olvasgattam utana,de kicsit osszezavarodtam:D. Tehat elso honapba a menstruacio elso napjan kell elkezdeni szedni,beszedem a 21 dbot,aztan 7 napos szunet,(ezalatt varhato a verzes,de a vedelem igy is el) aztan a 8. Napon elkezdem megint szedni a 21 dbot? Valaki help.(nem,nem tudom megbeszelni anyukammal mert nem tartjuk a kapcsolatot,nincsenek olyan felnott nok a kornyezetembe akikkel beszelhetnek rola..nem szeretnek bunk* valaszokat,tenyleg csak ossze vagyok zavarodva es nem szeretnek totalisan h*lyen odamenni a nogyogyaszhoz,jo lenne ha tudnam hogyan kell majd szednem annak ellenere hogy nyilvan tajekoztatni fog)Elore is koszonom mindenkinek aki normalisan valaszol :)

2014. szept. 7. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan így kell ahogyan leírtad. Menszi első napjától szeded a 21 tabit, majd 7 nap szünet. 8. naptól újra kezded a 21 tabit.
2014. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen

a szünet alatt kell jelentkeznie a megvonásos vérzésnek

de kell pár hónap h beálljon lévén mesterségesen nyúlsz bele a endokrin rendszeredbe

21 nap tabi 7 nap szünet 21 nap tabi 7 nap szünet .....


ha tüneteid jelentkeznek irány a doki !

pl a 21 nap alatti vérzés mell fájdalom stb.. ami a tájékoztatón van !

2014. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd az orvos elmondja. Nekem eleve nem így kellett kezdenem, ahogy leírtad, hanem a vérzés 5. napján kellett elkezdenem, onnantól viszont ugyanaz. Nem ciki "hülyén" odamenni, általában azt nem szeretik az orvosok, ha a páciens olvasgat mindenfélét a neten, még akkor is, ha jót olvasott. Engem volt, hogy azért cseszett le, mert a betegtájékoztatóra hallgattam és nem telefonáltam neki inkább. Nyugodtan kérdezhetsz tőle olyat is, amit teljesen butaságnak gondolsz, nem fog kinevetni vagy flegmázni. Ha mégis, akkor az őt minősíti, de inkább kérdezz rá, minthogy bizonytalan legyél.
2014. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy az egyben azt mondták a dokinál, hogy itt nem szabad kérdezősködni, itt gyorsan megy a dolog, haladni kell... lol, wtf?
2014. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor vált orvost, mert ez nem normális sem nőgyógyásznál sem más orvosnál. Nem baj ha előre megnézed kb. hogy megy adolog, de igazuk van, mindenképp beszéld meg az orvossal, és rá halgass, mégha mást is mond, mint amit olvastál. Ha esetleg úgy véled mésincs igaza, keress fel másik orvost. De bárbi kérdésed van kérdezd meg, inkább legyél biztos mindenben, mithogy azután kelljen a már megtörtént bajt orvosolni.
2014. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aham... 4 orvosnál voltam, ugyanez volt a reakció. Az 5. meg elmondta, h nem is szedhetek semmi hormonosat. Azóta nem voltam, mert elegem van belőlük....


Privát orvosra sajna nincs rávaló.

2014. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor jol gondoltam:D Koszonom szepen mindenkinek,aranyosak vagytok :)
2014. szept. 7. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!