Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bajára járok nőgyógyászhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisvirág0724 kérdése:

Bajára járok nőgyógyászhoz, de most nem tudok elmenni hozzá Nuvaringet iratni. Ezt csak egy másik nőgyógyász magánrendelésén tudom megtenni, vagy valamelyik nőgyógyászat járóbeteg ellátása is alkalmas erre? Pesten.

Figyelt kérdés

2014. szept. 7. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Korábban már én is feltettem egy hasonló kérdést, csak én orvost akartam váltani, két válsz jött, az egyik szerint SZTK esetében is ahhoz megyünk akihez akarunk, a másik szerint elküldik az embert, ha nem a körzetéhez tartozó dokihoz megy.
2014. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik doki felírja neked, aki tud fogadni. Ha van ideiglenes pesti lakcímed, akkor abba az sztk-ba menj, amihez az a körzet tartozik, mert ideiglenes lakcímmel is van területi ellátási kötelezettségük. Ha nincs, akkor vagy bekamuzol egy címet valahol (pl. a fehérvári úton pár éve simán nyilvántartásba vettek úgy, hogy mondtam hogy még nem volt időm megcsináltatni az új lakcímkártyám, de itt és itt lakom), vagy menj a sote klinikára, ott elméletileg mindenkit ellátnak.

Egyébként általában a belső kerületekből küldenek el, ha nem oda tartozol, tekintve hogy túl sokan akarnak belvárosi sztk-ba menni. Ha valahol a tizensokadik kerületben laksz, akkor jó eséllyel lakcím nélkül is gond nélkül fogadnak.

2014. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mo-n szabad orvosválasztás van ....

legalábbis háziorvos és nőgyógyász esetében

ha ez fogi gátló azt a háziorvos is felirtatja ha a nőgyógyásztól hozol egy receptet és bemutatod

am SZTK rendelésre ha bemész és elmondod szerintem felírják de ez doki függő is


bár nekem azt sem kellet csak mondtam ezt írja fel ...

2014. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
XI. kerületben mit ajánlotok?
2014. szept. 7. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintetek koli esetében is lehet az adott városba menni?
2014. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kolis vagy, akkor van ideiglenes lakcímed, azaz mehetsz a területileg illetékes sztk-ba. 11. kerületben érdemes a fehérvári útra (Szent Kristó rendelő) menni.
2014. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kell ott fizetni?
2014. szept. 22. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!