Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyógyászhoz miben kéne menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászhoz miben kéne menni?

Figyelt kérdés

Elég szégyenlősnek tartom magam, de egyrészt annyit változott ez bennem, hogy a barátommal már lefeküdtem, szóval ott se jött elő, kezdem megszokni, másrészt idegen az orvos, így talán kevésbé kellemeten, harmadrészt pedig nő ő is.

De ettől még kellemetlennek tartom úgy kitárulkozni előtte, ha leveszem a nadrágomat és a bugyimat. Szoknyát kellene inkább? De én holnap szeretnék menni, akkor rendel, és nem mondanak jó időt. Vagy ezzel nem kellene foglalkozni, hanem lépjek túl rajta és menjek naciban?

Szexuális kérdéseket fog feltenni? Ugye ha anya elkísér, nem jön be velem...


Köszönöm előre is a válaszokat!


19/L



2014. máj. 13. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam, de ha jó idő van anyukám szoknyában megy, ha rossz idő van nadrágban és a szoknyát magával viszi:)
2014. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem, anyud nem fog bemenni veled, főleg hogy már nagykorú vagy.

Nincs megkötve hogy szoknya vagy naci a kényelmesebb ilyen helyzetre, tök mindegy hogy fel vagy le kell húzni az orvos ígyisúgyis megvizsgál. Szerintem ne lihegd túl, a legfontosabb csak az hogy ápolt, tiszta legyél.

Ha rossz lesz az idő akkor menj nadrágban, meg ne fázz!

2014. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Először is borotváld le magadat teljesen. Aztán egy hófehér csipkés tangát vegyél fel, áttetsző melltartóval. Egy szűk miniszoknyát húzzál alulra, felülre pedig egy topot. Készülj fel rá, hogy egy életre szóló élményben lesz részed.
2014. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1.: köszönöm szépen


2.: nem kell akkor ezen agyalni? Lehetek akár totál meztelen is deréktól lefele, a dr.-nő úgyse foglalkozik vele. Max. nekem lenne esetleg kényelmesebb, ha nem meztelen vagyok... :/ Mindegy, pláne hogy ő is nőből van, nem? :)

És hogy megy? Bemegyek, levetkőzöm, felülök, megvizsgál, visszaöltözök és még megbeszéli velem a dolgokat? Most szeretnék fogamzásgátlót felíratni.


3.: én komoly kérdést tettem fel, komoly választ is várok... Egyáltalán nem vicces, bár lehet te röhögsz rajta... -.-"

2014. máj. 13. 11:40
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Amikor bemész, az asszisztens még ruhában felveszi az adataidat - az orvos vagy bemutatkozik, vagy nem, mindenesetre ő is ott sertepertél valahol - megkérdezik, hogy miért vagy ott, aztán mondják, hogy mehetsz öltözni. Van egy fülke, van rajta függöny, itt leteheted a cuccod, meg le kell venni a nadrágot, meg a bugyit. Van, aki nem mer kilépni az orvoshoz félmeztelenül, ezért a szoknyát magán hagyja, miután a bugyit levette, de teljesen felesleges. Aztán beleülsz a vizsgálószékbe, és az orvos megmondja, hogy helyezkedj, biztos lejjebb kell majd csúsznod, hogy jobb szögben legyél. Megkérdezi, mióta élsz nemi életet, közben vesz kenetet, esetleg ha panaszod van, akkor betegség előzményekről kérdez. Mindenesetre elküld májfunkció vizsgálatra gyógyszerírás előtt általában, és kb. egy hónap múlva vissza kell menni a kenet és a vér- vizeletvizsgálat eredményével.
2014. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Anyud nem mehet be veled, de ha mész vagy hosszú póló legyen, vagy szoknya. Az első furcsa lesz de ez természetes, de gyorsan túl leszel rajta. Nyugi :)
2014. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én egy hosszított fazonú felsőt választok ami eltakarja a fenekem ha megyek nődokihoz. amúgy csak általános kérdéseket fog feltenni(menzeszről stb)
2014. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Szivem, 19 évesen már vagy százszor lehettél orvosnál.
2014. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy magánorvoshoz mész-e, vagy állami kórházba, de én úgy hallottam, hogy állami intézményben is van függöny, ami mögött le lehet vetkőzni. Szóval mindegy milyen ruhát húzol fel, a lényeg, hogy bugyit,nadrágot/szoknyát le kell venned, hogy megvizsgálhasson.


Anyukádnak nem kell bemennie veled.Az orvossal sem kell beszélnie veled.

2014. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%
Lehet hogy meg fogja nyalni a puncidat, mert az ízéből sok minden kiderülhet.
2014. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!