Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátló tabit szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátló tabit szedek és beteg leszek (hányok, megy a hasam) akkor arra a hónapra nem is hat a fogamzásgátló tabi? Abban a hónapban felesleges is szednem?

Figyelt kérdés
És hány órán belül hat úgy értem h ha alkoholt iszok akk ha kihányom akk hány óra múlva nem baj ha kihányom?
2010. jan. 18. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvileg kb. 2 óra a felszívódási ideje, de én nyugodtabb lennék ha eltelne min.4 óra. Ha e kettő időpont között hánysz,vagy megy a hasad, akkor szerintem érdemes az 1 hetes kiegészítő védekezés.
2010. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen helyzetben vagy akkor inkább védekezz más módon is abban az adott hónapban.
2010. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ja,azt még elfelejtettem,, hogy bár nem tudom milyen tabit szedsz, általában ha kevesebb mint 7 szem van a levélben amikor hasmenés vagy hányás lép fel, olyankor nem kell a 7 napos gyógyszerszünet.
2010. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

max arra a napra nem hat.de még régről úgy emlékszek h le is van írva a papírján h mennyi időnek kell eltelnie h feloldódjon,hasson.szóval ha kb fél órán belül kihányod biztos nem hat!!!

de nem egész hónapban nem fog hatni!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19.19es... ezt a választ át kellene gondolnod még1x :D
2010. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kérdés h mennyi ideig lesz beteg!!!!!!!!!

nem????????

nem fél órát akartam irni hanem pár órát

de egyébként meg minek szed gyógyszert ha azt se tudja h kell.

vagy csak olvasni nemtud.le van irva a papirján amit tudni kell róla

2010. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ilyenekkel ne szórakozzál, h akkor abban a hónapban nemszeded be, mert felborítod a hormonháztartásod, és a sok zavargástól hormonzavaros leszel.

és de, véd a tabletta betegség alatt is, ha nem hányod, vagy fosod ki. antibiotikum szedése alatt pedig óvszert kell hazsnálni.

2010. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!