Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara fogamzásgátlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara fogamzásgátlóval kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? 20N

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
én rosszul voltam tőle, epehólyag-gyulladásom is lett. 2 hónapig hányingerem volt, és nagyon sokat fájt a fejem. inkább abbahagytam. de mindenkire máshogy hat.
2014. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szépen kitisztította az arcomat, de itt nagyjából be is fejeződtek a jó tulajdonságai NÁLAM. Levitte a libidómat, minden együttlét fájdalmas volt,mert a hüvelyem nagyon száraz volt (előtte és utána sem jött ez elő). Én nem szerettem és minden barátnőm panaszkodott,h hüvelyszárazságot okoz. Nekem sajnos nem jött be, de ez nem jelent semmit, lehet neked jó lesz!
2014. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl jó.
2014. szept. 14. 12:27
 4/4 anonim ***** válasza:
szia,sajnos nekem a 2. hónaptól kezdve elkezdett nagyon zsibbadni a bal lábam :( először a bokám körül,majd a vádlim és végül amikor a térdhajlatom nagyon fájt abbahagytam.Októbertől februárig bírtam.Amint abbahagytam elmúlt....
2014. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!