Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első 7 napos szünetemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első 7 napos szünetemben mennyire lesz erős a menstruációm?

Figyelt kérdés
háttérinfó, hogy ugye 3 hete szedem, ezt a 3 hetet szinte végig véreztem :S akkor a szünet alatt is ennyire fogok, vagy a hét végére már el fog múlni, és a második levélnél már minden rendben lesz?
2010. jan. 19. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj vissza az orvoshoz, mert az nem normális, hogy végig vérzel. Lehet, hogy más fajta tabletta kell, nem mindegy, hogy meilyik fajtát szeded. Az egyáltalán nem biztos, hogy a második levélnél változik, tehát mindenképpen orvoshoz menj
2010. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha a második levélnél sem fog elmúlni, biztosan visszamegyek. eddig azért nem voltam, mert a doki is mondta, hogy köztes vérzés lehet, csak én ezt úgy értettem, hogy esetleg néha kevés, nem pedig így:S
2010. jan. 19. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak nincs igaza. Az első három hónapban teljesen normálisak az ilyen furcsaságok. Ha 3 hónap után is fenn állnak a problémák akkor kell visszamenni az orvoshoz.
2010. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok: a köztes vérzés nem azt jelenti ,hogy végig vérzik - ez igy nagyon nincs rendben. Ne várj, mert adott esetben komoly vérszegénység IS lehet belöle meg még több más baj is.
2010. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért annyira nem durva, mintha rendesen meglenne, pár napja már szinte csak barnázok. szedek vasat meg sok vizet is iszok, baj hátha nem lesz. csak arra lennék kíváncsi, hogy ez azért mennyire gyakori dolog és hogy másnál elmúlt-e a 2. hónapra
2010. jan. 19. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Én végig véreztem az első hónapot, végén már dokinál is voltam, hogy nem bírom. Elküldtek persze, hogy sajnos ez normálisnak is mondható, mindenkinél más. A 2. levélnél elmúlt teljesen, csak szünetbe vérzek. Úgyhogy kitartás!
2010. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A vérzés teljesen normális az első 1-3 hétben. Amikor menjön a 7 napos szünetben, az nem lesz rendes vérzés, talán kicsivel több, mint ami ebben a 3 hétben volt.

Amikor én elkezdtem szedni 2 hétig barnás, pecsételős vérzés jelentkezett és már az első menstruációmnál(amikor beszedtem az első levél 2. szemét) jóval kevesebb volt.

2010. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) végülis nincs tőle bajom, csak már nagyon idegesítő, meg kb kinyírta az ehavi szexuális életem :( és már elmúlhatna
2010. jan. 19. 17:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondtam én hogy ne higgy az elsőnek. Nekem is volt olyan ismerősöm aki végig vérezte az első hónapot méghozzá kőkeményen. És neki is megmondta az orvos, hogy ez normális. Attól, hogy az első nem vérzett nem azt jelenti, hogy mindenkinek így reagál a szervezete. Valakinek így reagál a szervezete a plusz hormonra. Elhiszem, hogy unod de kitartás el fog múlni.
2010. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!