Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal összesen kétszer csináltuk. Egyszer végig óvszerrel, de másodjára volt egy pár perc, amikor nélküle volt bennem... Azt hallottam viszont, hogy élvezéstő függetlenül (nem élvezett belém), teherbe eshetek,mert a spermiumok bármikor kiszabadulhatnak. Utána mondjuk lefürödtem. Viszont pont a két menzesz között tartok, elvileg ilyenkor a legtermékenyebb a nő. Mit gondoltok, lehet rá esély?

2014. szept. 16. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt? Gyógyszertár!
2014. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még nem telt el elég idő... csak négy hét után mutatható ki...
2014. szept. 16. 16:26
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Gratula.
2014. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

kikúrt szerencsétlen vagy, ha ennyitől terhes leszel :DD


1:1000 -hez , vannak akik évekig szexelnek akár több ezerszer megszakításos módszerrel és nem lesznek terhesek


az esély megvan rá, de ha azt nézed, hogy sok párnak jópár hónap kell, vagy talán évek is h full védekezés nélkül teherbe essenek akkor gondolj bele neked mennyi az esélyed, várd meg, hogy megjöne aztán kezdj el idegeskedni ;)

2014. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szex után 14 nappal már tesztelhetsz.
2014. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, ő volt az első... bár ez gondolom nem számít sokat... és köszönöm. Drukkoljatok...
2014. szept. 16. 16:44
 7/16 anonim válasza:
Jaj, de szeretem az ilyen ,,lehetek terhes?" kérdéseket :D :D
2014. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Neked lehet, hogy vicces, viszont nekem kicsit sem :( És persze, valahol az én hibám is, tanulok belőle, de... akkor is.
2014. szept. 16. 17:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez mikor tortent?
2014. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szombaton.Tehát még bőven ráérek aggódni...
2014. szept. 18. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!