Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti menyire biztok a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti menyire biztok a fogamzásgátlo tabletta védelmében?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért tetem fel mert nem bizog a fogamzásgátlo tablettában és kiegészito védekezésként használunk + ovszert.

2014. szept. 17. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ennyire parázol, ne szexelj. vagy akkor ne szedd a bogyót, mert ha óvszerrel szexelsz, akkor mindegy... nem értelek titeket :D
2014. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
teljesen. szedem rendesen, hatnia kell. a barátom mindig belém élvez, sosem volt még gond belőle.
2014. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és miota szeded?
2014. szept. 17. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:

másfél évig szedtem, belém élvezett, sosem volt gond belőle.

Milyen idős vagy? Amúgy meg ne parázz ennyire. Azért szeded a tabit hogy ne kelljen óvszer nem? elég drága a kettő együtt :D

2014. szept. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
26 éves srác vagyok a párom pedig 22 éves és igen egyutt nagyon drága :/ havi 40€
2014. szept. 18. 08:23
 6/9 anonim ***** válasza:
55 éves vagyok. Mindkét feleségem és a barátnőim is fogamzásgátlóval védekeztek, mert nem voltam hajlandó óvszert húzni. Nálunk 100%-os biztonságot nyújtott.
2014. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok biztato választ :)
2014. szept. 18. 13:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Tabletta 99,5 % biztonság. Fix partnernél/és ha megbízol benne/ minek gumi ? Egyes gyógyszerek és bizonyos kaják ronthatják a hatékonyságot/neten találsz sok cikket/4-5 év után kis szünet és váltás új készítményre, ha addig nincs gond vele/mellékhatások, de ezek csak a nők kis hányadánál jelentkeznek, a csajom pont ebbe a kategóriába esik/.
2014. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem bevált
2014. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!