Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyászhoz szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászhoz szeretnék elmenni. Ha a kórházba megyek, nem magánorvoshoz, oda kell időpont? Vagy csak simán odamegyek és kivárom a soromat? Mennyire rossz az első vizsgálat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek engem is érdekelnének!:)
2010. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb, ha kérsz időpontot. Nem tudom, melyik klinikára gondolsz, nálunk úgy van, hogy betelefonálok (és ha fel is veszik a telefont), akkor megkérdezik, hogy melyik orvoshoz szeretnék menni, és megmondják, mikor tud fogadni. Ha bejelentkezés nélkül megyek, akkor megkérdezem a betegfelvételen, hogy melyik orvosnál van hely és mikor kerülhetek sorra.
2010. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kórházba nem kell időpont. Beadod a tb kártyád és az alapján szólítanak be. A vizsgálat kicsit kellemetlen, olyan szempontból h matat benned egy ismeretlen pasi:) de ne félj, semmi extra, pár perc és le is tudod, utána meg majd milyen jó lesz!:)
2010. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább, ha van lehetőséged menj maszekhoz, ott sokkal jobban "kellemesebb" a vizsgálat és a légkör.
2010. jan. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én pont ma voltam vizsgálaton(1.volt)és én is korházba voltam..időpont nem kellett és szerintem nem muszáj maszekhoz menni,én a csepeliben voltam és nagyon kultúrált hely!!csak egyet mondok ha nem jelentkezel be előre azért redelés előtt menny oda mert regetegen lesznek.Nem para,tényleg gyorsan túl leszel rajta,nem voltam bent 10-15percnél tovább,és még csiált egy rákszűrést is.Ha mégis nagyon bestresszelsz e miatt,hívd el ayudat vagy barátnődet,h kísérjen el!!! 17/l
2010. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!