Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron hogy működik...

Székesfehérváron hogy működik az NST vizsgálat? Hol kell jelentkezi, hova kell menni a vizsgálatra? Kell időpont?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom,és vidéki vagyok.
2010. máj. 21. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A betöltött 36-37héttől kell menni,( nekem a 37.héttől kellett annó ) de ezt a nődoki ahova jársz majd mondani fogja úgy is, hogy mikortól kell menned, vagy a védőnő. A szülészet épületében van, lent a földszinten, egyből a jobb felöli ajtón mész be, és hátul lesz, ki is van írva, hogy NST. Nem kell beutaló, elég a kiskönyvet vinni, és azt beadod ha kijön a nővérke. Aztán majs szólítanak, elég sokat kell várni, de egyszerre bemehet több kismama is. :)
2010. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hátul a szülészet épületébe bemész, van ott portás is az épületben ha nem vagy biztos ő eligazít, de jobb oldalt van egy kétszárnyas ajtó, azon kell bemenni. Rögtön ahogy belépsz bal kéz felől van egy sorszámhúzó, ott az NST-t kell benyomni, megkapod hogy hányadik vagy a sorban. A folyosó legvégén van, itt megvárod a sorod, a kijelzők jelzik ha mehetsz, de egyébként gyorsan megy mert 5 gép van, szóval öt kismama mehet be egyszerre. Miután végeztél a kiskönyvedet átviszik az eggyel előtte lévő rendelőbe és utána név szerint oda fognak hívni hogy az orvos megnézze a papírodat, addig várnod kell.

Ja még valami, ha adhatok egy jótanácsot: inkább vidd a reggeli vizeletet, mert ha nem akkor nst után mehetsz dobozkába pisilni, úgy végig trappolni az egészen :)

2010. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2010. máj. 21. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló nagyon jól leírt mindent.

Várod a sorszámodat az 5-ösbe, utána név szerint behívnak majd a 4-esbe.

A 36. héttől kell menni.

Én e héten voltam 3. alkalommal, és az utolsó 2 alkalomra már nem kellett pisit vinni! Azt mondta a nővár 2 hete, hogy hétfő óta nem kell vizelet. Ennek ellenére, láttam e héten olyat, hogy a vizsgálat után kiküldték pisilni az illetőt, és a kis kávéspohárral trappolhatott végig a tömegnyomoros folyosón. Szóval, vigyél pisit, az a biztos!!!

Időpont nem kell egyébként, akkor mész, mikor akarsz. Viszont, ha elkezdesz keddneként járni, pl, akkor szeretnek 1 hét múlva, tehát szintén keddre visszahívni. Nem tudom, ennek mennyi jelentősége van, de mérlegeld ezt is majd. :)

Könnyű szülést,

38 hetes kismama

2010. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!