Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztaltatok ilyet gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok ilyet gyógyszerváltásnál? Pattanások.

Figyelt kérdés

Gyógyszert váltottam, Belara, az első levelet szedem, semmi tünetem nem volt eddig, kivéve hogy pattanásos lettem az államon, 2 napja,5 szem van még.

Kb fél éve alig voltak rajtam, most váltanom kellett és kijöttek ilyen kis bőr alatti patik és egy nagy göb.

Elvileg jó a bőrre, a doki direkt ezt is írta fel inkább. (Diane helyett)

Vagy ez lehet stressz miatt is? Most kezdtem sulit és melót.


2014. szept. 18. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat lehet stressz miatt is nezd meg h milyen masodik levelnel aztan ha nem javul akkor sztem menj vissza a dokihoz
2014. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet azért,mert pár nap múlva megjön a közti vérzésed.

Általában 3hónap,mire megszokja a szervezet,szóval ne aggódj az arcod miatt, el fog múlni!

2014. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!