Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség vagy fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy fogamzásgátló mellékhatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 hónapja szedek Milligest fogamzásgátlót.

Augusztusban volt hüvelygombám amit kezeltettem, illetve mell fájdalmam is jelentkezett, többet is eszek( bár ezt betudtam, annak, hogy stressz mentes életem lett, és napi minusz 10 km-rel kevesebbet is mozgok, több is a szabadidőm) így nyilván fel is szedtem 3-4 kg-ot.

Sajnálatos módon volt már abortuszom, ès ennek eredményeképp teszteltem egyet, kb. 1 hónapja, negatív lett.

Mindig pontosan jön meg a vérzésem (mindig a 4. nap és reggel 7-9 óra között).

Ezzel most Szeptember 12-én sem volt gond, azonban újból azokat prédikálja a szervezetem, mint előző hónapban (hüvelyifolyás, viszketés, fáj a közösüléskor). A 7 napos szünetem alatt remekül éreztem magamat.

Betegtájékoztatóban olvastam a hüvelygyulladást és mell fájdalmat , mint mellékhatások.

Orvoshoz jövőhéten megyek, de kiváncsi lennék a véleményetekre, esetleg tapasztalatotokra.

Kérdéseim:

Fájhat-e a mellem hirtelen hízástól?

Rendszeres fogamzásgátló tabletta szedése mellett (ugye mindig pontosan jelentkezett a vérzés is) kizárhatom-e a terhesség tényét?

Mellékhatások lehetnek-e ezek a tünetek 8 hónap szedés után (eddig nem okozott semmi problémát ) ?

Szerintetek mi lehet a probléma?


2014. szept. 23. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Fájhat-e a mellem hirtelen hízástól?

Simán. Nekem azelőtt is szokott fájni, mielőtt megjön. Nem minden hónapban, de elég sokszor.



Rendszeres fogamzásgátló tabletta szedése mellett (ugye mindig pontosan jelentkezett a vérzés is) kizárhatom-e a terhesség tényét?

Nem véd a fogamzásgátló sem 100%-osan, de ha rendesen szedted, nagyjából ugyanabban az időben, nem volt hasmenésed vagy nem hánytad ki, akkor kb 99%, hogy nem vagy terhes.


Mellékhatások lehetnek-e ezek a tünetek 8 hónap szedés után (eddig nem okozott semmi problémát ) ?

Lehet. Nekem 5 hónap után lett a fogamzásgátlótól hüvelygombám. Már 4 éve szedem, és januárban ért egy elég nagy érzelmi stressz, amitől fölborult a menstruációm is, holott a tabletta mellett halálpontos volt. Azóta 2 nappal később jön meg.


Remélem, tudtam valamit segíteni, de a doki tud úgyis bővebbet és pontosat :)

2014. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a tabletta egy bizonyos szinten hajlamosit a huvelygombara menj el dokihoz ha huvelyfertozest kezelsz utana hasznalj huvelyflorahelyreallitot meg normafloret is szedj vitaminokat es erositsd az immunrendszered
2014. szept. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elkaphattál valamit, a viszketés erre utal.
2014. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!