Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló feliratásához...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kristabell kérdése:

Fogamzásgátló feliratásához kell szülő?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlás

2014. szept. 24. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... nekem elég jófej volt az orvosom, lehet ezért nem kellett, de ha végig nézek a barátnőimen elég sok szed tablettát, nem hiszem, hogy mindegyiknek tudják a szülei
2014. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell. Megkérdezi, miért jöttél, elmondod neki. Ő megkérdezi a kórelőzményeidet (családi hajlamokra is kérdez), aztán megvizsgál, kenetet vesz, utána elküld vérvételre is.
2014. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem kell ne aggódj


és ha már élsz nemi életet,akkor kell vizsgálat

2014. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell. (Szerencsére.) :)
2014. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az utolsónak üzenném, hogy nem kell ennyire általánosítani! én is szedek, most 3 hónapja, van barátom, több, mint egy éve, az első (és remélem utolsó) partnerem. boldog vagyok vele. azért tértünk át fogamzásgátlóra, mert olcsóbb és biztonságosabb és jobb érzés. nem kell ilyen lekezelő lenni.
2014. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös! Édesanyám már 50 feletti. Az ő tizenéveiben már éltek a lányok a gyógyszerrel.
2014. szept. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítsèget:) ès megjegyeznèm,hogy anyukám tudja,hogy lefeküdtem a barátommal ès ő mondta,hogy irassak fel gyógyszert csak mivel nem tudtuk,hogy ehhez kell szülő vagy sem,gondoltam megkèrdezem mert hètfőn ès szerdàn van doki ő pedig dèlelőtt mindig dolgozik így nem tud elkísèrni.úgyhogy egyet èrtek,nem kell általánosítani!ès az ilyen lányoknak üzenem,hogy nem kell titkolózni,inkább forduljanak bizalommal az anyukájuk felè ès beszèljèk meg:)
2014. szept. 25. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!