Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mással is elő szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mással is elő szokott fordulni? Teljesen normális?

Figyelt kérdés
Normális, ha szex közben mozog az óvszer a pasim péniszén? Nem csúszik le teljesen, csak előrébb pl, és meg kell igazítani. Ettől lehetek terhes? 18/L
2010. jan. 21. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te se játtál bioszra...
2010. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De legalább én tudok helyesen írni. Segítségre lenne szükségem, nem kioktatásra.
2010. jan. 21. 11:28
 3/16 anonim ***** válasza:
nem normális, rá kell szorítani befőttesgumival mert terhes leszel
2010. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

18 évesen ilyet kérdezni.. láttál már biológiakönyvet? Ha nem, akkor "rohadt quickly open 1"-et, és akkor megtudod.

Amúgy meg normális, NEM lehetsz csak ennyitől terhes... Viszont tudtommal a pasinak annyira nem kellemes, ha nem ő csúszkál benned, hanem rajta a gumi.. valamit csináljatok, lehet nagy rá XD


20/L

2010. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Láttam biolgia könyvet, de más pasimmal olyan még nem fordult elő, hogy meg kellet igazítani. Picit megijedtem, hogyha hátra folyt valami, az belém kerülhetett, miközben hátracsúszott a gumi. De azért köszi a választ!
2010. jan. 21. 11:31
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

Ohh, bocsi! Esedezve könyörgök a bocsánatodért! XD

Ez gépelési hiba! Nézd meg, hol van a "r" és a "t", és rájössz!

XD

2010. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ilyeneken ijedezned, gondolj arra, hogy akik konkrétan arra mennek, hogy babát szeretnének, azoknak sem jön össze mindig egykönnyen.. nagyon nagy balszerencse kell egy ilyen teherbe eséshez...
2010. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék h az a néhány spermium hogy úszkál el önerőből a petédig, a pasid farkának a tövétől...
2010. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell másokon gúnyolódni. Most láttam ilyet először, az előző pasimmal nem fordult elő. Csak megkérdeztem, hogy lehet-e gond. Nem 14 éves vagyok, akit egy wc-ben dugtak meg. :)
2010. jan. 21. 11:40
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
de egy 18 éves aki nem gondolkodik...
2010. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!