Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ajánlanátok alacsony hormontar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok alacsony hormontartalmú és NAGYON biztonságos fogamzásgátó tablettát?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

olyan nincs

egy tabi sem 100%-os


az alacsony hormontartalmú meg extra odafigyelést igényel

elég egy hasmenés vagy hányás és máris csökken a hatásfoka

2014. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem jól értelmezted a kérdést. Nem azt írtam, h 100%-os legyen, nyilván én is tudom, hogy nincs ilyen, de a jelenleg kaphatók közül a legmegbízhatóbbra lennék kíváncsi. Örülök, hogy van véleményed, de ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre, akkor inkább tartsd meg magadnak.
2014. szept. 29. 16:29
 3/5 -=Koldus=- ***** válasza:

Mi hiába javasolnánk gyógyszert, nem biztos, hogy a szervezetednek jót tenne. (elhízás, trombózis, szexuális vágy csökkenése stb)

Gyógyszert csakis orvos tud javasolni egy komoly kivizsgálás után.

2014. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kapsz márkát

elmész orvoshoz és megbeszéled vele

más nem is írhatja fel neked

ha nem jött be az a tabi akkor cserélsz egy másikra

ennyi

2014. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik tabletta biztonságos és megbízható, ha normálisan szeded..
2014. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!