Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok kicsit alacson...

37 hetes vagyok kicsit alacsony és keskeny a csipőm, most uh-n még faros volt a baba. Megfordulhat még szülésig? Ha nem fordul meg császároznak? Remélem észreveszik, félek hogy nem lenne biztonságos igy farosan megszülni.

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy reméled észreveszik, de hát észrevették az UH...? Na mindegy, 37 hetesen még megfordulhat, akkor tudni is fogod, mert az bizony nagyon fájdalmas már ilyenkor. De azért készülj fel, álltalában már nem tudnak befordulni, mert nincs helyük rá. Nem feltétlenül fognak császározni, majd az UH papírt mutasd meg a dokidnak és eldönti
2009. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oK.köszi. Megmutatom de remélem akkor inkább császár lesz, félek igy szülni, volt már ebből baj. Ismerősöm is igy járt, császározták. Kösz a választ.
2009. okt. 25. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én három hete szültem az első babámat farosan természetes úton...

UH alapján 3200 g-nak becsülték a súlyát, én sejtettem, hogy nagyobb lesz, de a főorvosúr nem engedte a császárt...végülis 3520 g-mal megszültem a kislányt :)

Én sem vagyok nagydarab.

Szerintem kórháza, orvosa és szituációja válogatja...

2009. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az szép gratulálok! jó babázást. én azért félek mert volt ebből baj már családban régebben, engem ez zavar, de majd lesz valahogy a lényeg hogy ne legyen baj. Köszi!
2009. okt. 25. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:

18-37-es vagyok ismét.

Kb. egy hete ismét utánaolvastam a faros szülésnek, így, hogy már baby nem csak egy képzelt dolog, hanem valóság, elsírtam magam, most tudatosult, hogy mekkora baj is történhetett volna...Persze örülök, hogy így történt, de szívből kívánom Neked, hogy inkább császározzanak! Ne kockáztassanak!

Drukkolok!

2009. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok köszi lányok! jó babázást!
2009. okt. 26. 09:55
 7/7 anonim ***** válasza:
szia!Nekem 37 hetesen még faros volt 38 hetesen már fejjel lefelé volt!szóval megfordúlhat!De ha faros marad szerintem császárral szűlj!Könnyű szülést.
2009. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!