Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy nyugtassam meg a barátnőmet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugtassam meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés

szűz volt... már nem... konkrétan 3x tettem be a lehető leglassabban legfinomabban de azt mondta nagyon fáj úgyhogy abbahagytuk...

gumi nem volt elsülés sem...

történt ez nemmondom meg mikor

aztán most késik neki és parázik... ja és előnedvem nekem alig van az is addigra már megjárta a száját és annyi maradt rajta a szerszámomon amennyi a nyála...

tehát hímivarsejt odajuthatott a lágyékához kb 3-4 db be a hüvelybe pedig legalább... nulla...

ezt előadtam neki is de mégis ideges... a kérdés pedig még mindig fent van...


2009. szept. 28. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
:/ minek tetted be neki gumi nélkül?
2009. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
vegyetek egy tesztet, az egyből egyértelműen megmondja mi a helyzet. máskor meg védekezni... vigyázhatnál jobban a barátnődre! nem neked kell majd anyád elé állni és aztán abortuszra menni! perzse a kiscsajnak is lehetne ennyi esze, ha már neked nincs
2009. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

héjj-héjj-héjj nyugalom én biztos vagyok benne hogy NEM terhes

nem az a kérdésem hogy terhes-e hanem hogy HOGY NYUGTASSAM MEG

2009. szept. 28. 21:38
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem el hogy belement abba hogy így veszítse el a szüzességét... az ondó 1 milliliterjében 20 millió hímivarsejt van, de most "csak" előváladékról van szó... 3-4 darab hímivarsejt? inkább 3-4 ezer annyiban amennyit észre sem veszel... idegeskedhet is mert teherbe eshet. gratulálok, jól csináltátok!
2009. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
veszel neki a gyógyszertárban egy nagyon érzékeny tesztet,oda adod neki,megkéred hogy csinálja meg,(és ha ennyire biztos vagy benne h nem terhes)ha igaz ha nem ,mond meg neki hogy bármi lesz is te mellette fogsz állni és szereted!Sőt szeretgesd mostanában egy kicsit többet!Megnyugszik hidd el:)
2009. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

na ne idegesítsetek, minimális előváladékom van...

az is megjárta a száját azért írtam 3-4 darabot

2009. szept. 28. 21:47
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

b+ te sík hülye vagy

(lehet lepontozni)

2009. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
azzal nyugtasd meg,hogy többet nem csinálsz ilyent;)
2009. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%

Nem az a lényeg, hogy mennyi előváladékod van. Az előváladékban eredetileg nincs sperma, csak ha előtte elmentél és ott maradt a húgycsövedbe egy kevés. De ha előtte nem mentél el aznap, akkor tuti, hogy nem volt az előváladékodban spermium. Az előváladékot a péniszedben található mirigyek termelik. Itt van, ha nem hiszitek el:

[link]

Ha ezt elmondod a barátnődnek meg fog nyugodni. :) És azt is mondd el neki, hogy az idegeskedéstől is késhet.

2009. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
én meg azért írtam azt hogy 1 ml-ben 20000000 darab sperma van hogy érezd mennyire nevetséges a 3-4 darab, akár mit is csináltatok vele, a húgycsövedben több ezer volt már valószínűleg ha szexuális izgalomba kerültél és azt nem hinném hogy ki tudta nyalni...
2009. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!