Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yadine fogamzásgátlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yadine fogamzásgátlóval kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Pár kérdés merült fel bennem és örülnék, ha kapnék hasznos választ, vagy legalábbis véleményt, tapasztalatot.

Még soha nem szedtem fogamzásgátlót, Yadine az első. Szeptember 9-én kezdtem (a menzeszem első napján) és kereken egy héttel később este, védekezés nélkül voltunk együtt a párommal. Akkor még nem olvastam fórumokat, csak utána és kicsit megijedtem, hogy lehet korai volt még a dolog... Még mindig motoszkál bennem ez a gondolat.

Aztán az első levél kb. közepén jártam, amikor jelentkezett a pecsételő vérzés. Bár inkább volt barna folyás, nem túl vészes, de mindennap volt. Most, kedd óta tartom a 7 napos szünetet (most van a 4. nap) és nem jött még meg. Csak egy nagyon gyenge kb. pecsételő vérzésre emlékeztető vérzésem van kb. 1.5-2 napja. Az lenne a kérdésem, lehetséges az, hogy mivel az első levél alatt szinte végig pecsételtem, nem jön meg a 7 napos szünetben? Vagy mindenképpen meg kéne jönnie? Esetleg elhamarkodtuk a védekezés nélküli együttlétet és teherbe estem? (Tesztet szeretnék csinálni a 6.-7. gyógyszermentes napon, csak megvárnám azt, hogy megjön-e a menzeszem addig vagy sem).

Nektek mi a véleményetek? Tapasztalataitok? Valaki járt már hasonló cipőben?



2014. okt. 3. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A nagyon gyenge pecsételő vérzés az már a szünetmentes napok miatt van,írtad, hogy ma van a 4.nap, ez már az ne aggódj.


Nincs semmi rendellenesség abban,amit leírtál.

2014. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Megnyugtattál és ráadásul meg is jött.

Kicsit bepánikoltam, hogy mi van, ha terhes lettem, mert sokan írták különböző fórumokban, hogy vártak 2 hetet, vagy 1 hónapot az elsőt védekezés nélküli együttléttel (mert az orvos azt mondta).

De tegnap megjött rendesen, soha nem örültem még a piros betűs napoknak ennyire... Tesztet is csináltam (mert olvastam, hogy előfordulhat még ekkor is menzesz, amikor terhes valaki), ami negatív lett. Így most kerek a világ számomra. :)

Még egyszer köszi a választ!

2014. okt. 4. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!