Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Utolsó placebó tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utolsó placebó tabletta után a 8-9-ik napon elfelejtettem bevenni a tablettát, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szóval a menzesz alatt placebó tablettát kell szedni, utána meg újra a sárga tabletta. de a 8-9-ik napon elfelejtettem bevenni.

Azt hiszem ez egy kedd este volt, tehát hétfőn bevettem, kedden nem és szerda este vettem észre és akkor bevettem a kifelejtett tablettát és a z aktuális tablettát.


Már 2 napja meg kéne hogy jöjjön a menzesz, lehet terhes vagyok, vagy csak késik valamiért, talán a stressz miatt?

Pattanások jöttek ki rajtam, de nagyon be vagyok pánikolva.



2014. okt. 14. 18:41
 1/1 anonim válasza:
nyugi..ne stresszelj se semmi...az én barátnőmnek más fél hetet késett..nem mindig ugyanakkor jö meg késhet vagy hamarabb jöhet akár 5-6 nappal is..ne félj
2014. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!