Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha el szeretném tolni a 7...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el szeretném tolni a 7 napos szünetet akkor egymás után kell szednem 2 levelet szünet nélkül vagy szedem +1 hétig és aztán kimarad?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen egymás után be kell szedned két levelet.

Petranova

2008. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egymás után szedd be a két levelet, de akkor sem biztos, hogy kimarad a vérzésed. Van, akinek ugyanúgy megjön, mint amikor zsünetet tart. Vagy később jön meg, tök váratlanul, és ha felkészületlenül ér, az elég rossz tud lenni. Vagy előfordulhat pecsételgető vérzés is. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy kimarad így a vérzésed.
2008. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges gyógyszer függő, de nekem volt olyan, hogy egy 3 havi adagod beszedtem szünet nélkdül, semmilyen vérzésem nem volt. Yasminellet szedek.

Petranova

2008. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én plusz egy hétig szedtem, aztán tartottam a 7napos szünetet. Ugyanúgy, 4napra rá jött meg.
2008. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!