Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kimaradt 2 tabletta amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nacui kérdése:

Ha kimaradt 2 tabletta amit pótoltam és rá 3 hétre menzesz után 1 nappal lefekszem valakivel mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 21:54
 1/5 H_Vivien ***** válasza:
Nagyjából egyenlő a 0-val. De... Kimaradt 2 tabletta és pótoltad... Hogyan? Bevettél 2-t??? De, ha félsz a terhességtől használjatok még gumit is, így aztán végképp semmi esély nem lesz a terhességre.
2014. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen bevettem kettőt, egy nőgyógyászati oldalon olvastam, hogy kettő még pótolható. Csak holnap kellene megjönnie, de az elmúlt napokban nem fájdogált a hasam, mint ahogy szokott és így eléggé pánikolok :S
2014. okt. 18. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Menzesz utan lehet mint a nyulak egy hétig, de ha tablettát szedel, akkor figyelj már oda egy picit, hogy rendszeresen szedd vagy ne is alkalmazd. En ugy tudom, hogy ha egyetlen egy tabelettát is kihagysz, akkor nem ér semmit.


Egy tipp. Olvasd el a használati útmutatót. Tudod, a kocka házasok teringettében olvassa el a retek tájékoztató....

2014. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam azon az van, hogy 1 tabletta pótolható, viszont nőgyógyászati oldalon ugyan ehhez a tablettához azt találtam, hogy 1-2 pótolható, így mertem pótolni mindkettőt.
2014. okt. 18. 22:53
 5/5 H_Vivien ***** válasza:
Azért ezzel a menstruáció után egy hétig lehet, mint a nyulakkal vigyáznék... Csak úgy szólok. Az meg, hogy 2 tablettát bevettél elég butaság volt. Azok hormonok, amikkel azért nem árt vigyázni, ha kimarad kettő, nem kell egyszerre kettőt bevenni, sőt, akkor aznap hármat. Ez kicsit sok. Ha kimarad egy tabletta, az semmit nem jelent, ha régebb óta szeded, mint egy hónap. Figyelj a rendszerességre, mert csak úgy van értelme. És menstruáció után 1 hétig védekezés nélkül ne élj szexuális életet, a peteérésedet nem Te szabályzod, pláne úgy, hogy a spermiumok éltben maradnak legalább 48 óráig a testedben. Ebből kifolyólag, ha Neked mondjuk a 46. órában lesz peteérésed, abból biza lehet baba :)
2014. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!