Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon nagyon nagyon sürgős!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon nagyon sürgős! Mekkora a valószínűsége a terhességnek? Tudunk még valamit tenni?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel lefeküdtünk védekezés nélkül. Pénteken múlt el a menzesze. Szombaton volt az aktus. Oldalt fekve csináltuk, amikor úgy éreztem hogy "végem van" akkor mindig kivettem és orálisan kényeztetett, de nem tudtam elmenni, ezután újra visszaraktam. Ez 2 és fél óráig tartott, a menetnek este 7kor lett nagyjából vége. Amikor már mondta hogy hagyjuk abba mert nem bírja, kivettem, és a barátnőm észrevette hogy a hasamon van ondó. Orgazmust egyáltalán nem éreztem, nem lőttem bele a barátnőmbe szóval az 99%, hogy előváladék volt, de ugye én mindig visszatettem gumi nélkül. Este "kimosta" magát forró vízzel mert azt hallottam hogy az is segít. Ezek után is rajtunk volt a para, egyből intézkedtem hozattam az egyik közeli haverommal Szlovákiából(azért onnan mert ott nem vény köteles) esemény utánit (Escapellan 1500), ezt másnap (vasárnap) délben elvittem neki hogy azonnal vegye be. Megtette. mennyi az esélye hogy teherbe eshet? 18F

Menstruáció vége: 2014.09.26

Aktus ideje: 2014.09.27 (16:30-tól 19:00-ig körülbelül )

Escapellan bevétele: 2014.09.28 12:00 kb.



2014. szept. 29. 01:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Időben bevette az eseményutánit. Nem leszel apa. (Talán még akkor sem lett volna baj, ha nem vesz be eseményutánit, mert menstruáció után elvileg nem termékeny a nő, de jól tettétek, hogy használtátok a tablettát.)
2014. szept. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ha azonnalit vett be akkor nincs para,az elvileg 2-3 nappal utána is hat.de azért javaslom nektek hogy ha gumi nélkül szeretnétek csinálni és nem akartok non-stop ettől félni, akkor a hölgyemény látogassa meg a nőgyógyászt és kérje meg hogy írjon fel neki fogamzásgátlót...nagyon pici bogyó, 3 hétig minden nap kb egy időben kell szedni havonta,aztán 1 hét szünet.

Előnyök:

-kontrollálhatja a menzeszét és nem jár akkora fájdalommal

-te is elmehetsz benne a szex közben

Hátrányok:

-nem nagyon szabad túl sok alkoholt fogyasztani

-egyéb gyógyszerek keresztbe vághatják a bogyó hatását,ami után 1 hét a kényszerpihenő(a gumis időszak)

2014. szept. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Akkor sem lett volna baj, ha beleélvezel és a tabit nem veszi be. Mensi után egyénileg változó, kinek mikor érik a petéje, de mindenkinek kell legalább 9-14nap hozzá, hogy újra fogamzó képes pete érjen a lányban.

De biztosra mentetek a tabival. Nem lesz gond nyugi.

2014. szept. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha a tablettától nem kezd el vérezni, mintha menstruálna akkor menjetek orvoshoz. Egy ismerősöm nem tudta, hogy véreznie kell tőle csak pecsételő vérzése volt. Nem menzesz szerű. em sokára szül.
2014. szept. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Még nem állt be neki a havi, már volt nyőgyógyásznál korábban, a vérvétel eredméynét várjuk aztán jön a fogamzásgátló elvileg. Annak mennyi idő kell hogy működésbe lépjen? mármint hogy hány hét/hónap kell hogy "biztonságos" legyen?
2014. szept. 29. 02:09
 6/18 anonim ***** válasza:

4-es.

Nekem is szükségem volt anno Escapelle-re, mert elszakadt az óvszer. Nem véreztem utána, és nem lettem anyuka. Baromságot ne írj.

2014. szept. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2014. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Elég kicsi lett volna amúgy is az esélye a teherbe esésnek, de nagyon jó, hogy biztosra mentetek az esemény utáni tablettával. Ezt 72 óráig lehet bevenni, tehát abszolút időben voltatok vele. Vérezni nem kell utána, van akinél semmilyen mellékhatása nincs, attól még véd. Fogamzásgátlót kezdje el szedni, alaposan olvassátok át a betegtájékoztatót (amúgy valaki írta, hogy az 1 hét szünetben óvszert kell használni, ez nem igaz, a tabletta akkor is véd, az óvszer a menstruáció alatt inkább a megnövekedett fertőzésveszély miatt ajánlott, de elhagyható...). Ja, és kb 1 hónap után véd majd teljesen a fogamzásgátló, addig használjatok mellé óvszert.
2014. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6os! Te ne írj baromságot! Valószínűleg te akkor nem estél teherbe azért nem volt baj, hogy nem véreztél, de ő terhes maradt! Szerinted a gyógyszerben található hormon bpmba mit csinál? Logikus, hogy ha a pete megtermékenyül, megakadálypzza a
2014. szept. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Megakadályozza a teherbeesést úgy, hogy a méhet "kimossa".
2014. szept. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!