Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Jangee fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Jangee fogamzásgátló tabletta mellett menstruáció késés?

Figyelt kérdés
Most második hónapja szedem a Jangee tablettát tehát sok tapasztalatom még nincs. Mindig szerdán fogy el a levél ezt követően az utolsó alkalommal szombaton kezdődött a menstruációm. A menszeszeim sosem voltak pontosak, mindig is zavaros volt. Ez a fogamzásgátló mellett is így lehet? Közre játszhat a késésben a stressz, hogy félek tőle, hogy esetleg teljesen elmaradna?

2014. okt. 19. 09:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Több napja érzek már előjeleket, hangulat ingadozást, feszültséget, nyűgösséget és rövid időtartamú alhasi szúró érzést, de még mindig nem jött meg. Ez jó vagy rossz előjel lehet?
2014. okt. 19. 09:10
 2/3 anonim ***** válasza:

kell idő, amíg beáll, nálam az első 3-4 hónapban változó időben jött meg (ami persze, nem is igazi menstruáció, ezt tudni kell, csak megvonásos vérzés), de azóta folyamatosan a szünet 4. napján. már harmadik éve szedem, bár nem Jangee-t, másfélét.

szerintem ne aggódj, a szünet alatt bármikor megjöhet, és kell egy kicsi idő, mire beáll a mű-ciklusod :)

2014. okt. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) A Másik kérdésem, hogy a második levél alkalmával egyszer elfelejtettem időben bevenni de ezt másnap egyből pótoltam. Minden este 8-11 közötti időstádiumban szoktam bevenni a gyógyszeremet és a pótlát másnap délelőtt 11óra előtt pótoltam a ki maradt szemet. Ebből adóthat porbléma? Ezt követően ebben a hónapban megszakításos módszerrel is védekeztem, mert paranoiás alkat vagyok, holott ez még benne volt a megengedett 12 órában, de egy alkalommal éppen, hogy egy nagyon minimális ejakuláció mégis bekövetkezett a nemkívánt helyre. Ez ugye nem jelenthet gondot?
2014. okt. 19. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!