Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eloszor szedek fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eloszor szedek fogamzasgatlo tablettat. Normalis, hogy tobb napja van meg (7-8nap), mint altalaban (6nap) szokott?

Figyelt kérdés

Eloszor szedek. Elozo het penteken kezdtem, es meg ma is van egy kis verzesem. Csutortokon mar nem volt olyan sok, de azert megis megvan.


Egyebkent is eleg hosszu ideig szokott tartani a menstruaciom(6-7nap), de remeltem a gyogyszertol lerovidul ez az ido,nem pedig tobb lesz.

Vagy lehet,hogy majd kesobb valtozik ez, es csak amiatt van, mert most kezdtem fogamzasgatlo tablettat szedni?



2014. okt. 4. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,normális. Nekem 11-12 napig volt meg az első tablettától kezdve.Utána a 3.levélnél már lecsökkent 4-5napra.Ne aggódj, még szoknia kell a szervezetednek.
2014. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőre nekem is tovább tartott, de utána beállt. Ne aggódj, ez normális.

És amúgy nekem 7-8 nap helyett már csak 3-4 napig tart és azt is erős túlzás menstruációnak hívni, kb. napi 3 csepp vér, minimális görcs... imádom :)

2014. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Akkor megnyugodtam:)
2014. okt. 4. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!