Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátság extrákkal kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolatban hogy szoktak védekezni?

Figyelt kérdés
A pasi nem akarja gumival és bár nekem az expasiaimmal bevált a megszakításos módszer, de benne nem bízok annyira hogy mindig időben kiveszi. Eddig 2x csináltuk így mind2x épp hogy csak kikapta. Ő nem szeretne gumit használni, de felajánlotta, hogy ha az megnyugtatna, fizetné a fogamzásgátlómat. Én nem vagyok ellene, csak nem tudom érdemes-e egy ilyen kapcsolat miatt szedni. Esetleg még szóba jöhetne pharmatex is, de egyszer mikor próbáltam, eléggé csípett, az mitől lehetett?
2014. okt. 20. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Húzzon gumit. Az ilyen viszonyokban mindkét fél szabad, ki tudja mikor és ki mással fekszik le...adott esetben védekezés nélkül...húzza csak fel szépen azt a gumit.


25N

2014. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Attól nem tartok hogy mással is lefeküdne, csak a terhesség a a kérdéses.
2014. okt. 20. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A pharmatex nem véd semmitől, legendás arról, hogy sokan estek mellette teherbe. Marad az óvszer vagy a tabletta. Ezekből én az óvszer mellett lennék, többek között azért is, mert betegségek ellen is véd és a kapcsolat sem biztos, hogy hosszú életű lesz.
2014. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az emberek még mindig nem fogják fel, hogy a "megszakításos módszer" nem védekezés???
2014. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi óvszerrel szoktunk
2014. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig kellene attól tartanod, h mással is d.ug melletted. Ha nem hasznaltok gumit, szépen átadja a fertőzéseket.... Aztán mehetsz méhnyakrakkal méheltávolításra.. De ha téged nem zavar, akkor szedd a gyógyszert... De remélem azt tudod, h hihetetlenül felelőtlen vagy..
2014. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kapcsolatban mindenképpen húzzon gumit, ha csak nem latex-érzékeny. És ezek szerint nem az, csak kényelmes. Persze, gumi nélkül sokkal jobb mind a két félnek, de a tablettát inkább egy állandó partner mellé vállalnám, mint sem egy néhány alkalmas, ki tudja meddig tart kis pajtás mellé.

...és ha mással is együtt van nem tudhatod mikor mit fog átadni. Neked kell majd kezelésre járnod, orvosnak terpesztened, kencézni magad.

A te p.ncid, neked kell tudnod, hogy mennyit ér vigyáznod magadra...!!

(Pharmatexet egyszer próbáltam, 2 hónapot izgultam utólag, hogy mi újság... szerencsére feleslegesen. A megszakítás pedig nem védekezési mód... és az elő folyásában is lehet sperma...)

2014. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!