Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért gáz, ha egy komolyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz, ha egy komolyabb kapcsolatban, házasságban óvszerrel védekeznek?

Figyelt kérdés

Itt már több helyen olvastam ezt, hogy valaki azt írta, hogy ez furcsa. Miért? Miért evidens az, hogy egy nőnek egy ilyen kapcsolatban tablettát kell tömni.


Mi ebben a furcsa? Egyáltalán az?



2014. szept. 24. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Mindenki úgy védekezik, ahogy akar. És nem tartozik másokra. Nem értem, miért befolyásol vadidegenek véleménye arról, hogy mit csináltok a magánéletetekben.
2014. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Bizonyos helyzetben (pl. baba + szoptatás) nemhogy nem gáz, de kötelező! (Hacsak nem cél a következő baba is.)
2014. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:
90%

nem gáz

nem rontom a párom egészségét tabival,mert nekem nem annyira jön be a gumi

2014. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha valaki ezen elcsodálkozik, akkor az illető már komolyan unatkozhat :D

A tabletta meg nem cukorka, hogy csak úgy be kelljen szedni boldog-boldogtalannak. Mi is óvszerrel védekezünk, és tökéletesen megfelel mindkettőnknek.

2014. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Ez is egy védekezési forma.
2014. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán és nem is furcsa. Bár nem értem miért kerül szóba ismerősöknél, hogy ki hogyan védekezik. Ez mindenkinek a saját magánügye.
2014. szept. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Nekem a családomban több női tagnak is trombózishajlama van. Azzal sajnos a fogamzásgátló kizárt. Én még nem is tudom van-e mert eleve óvszerrel védekezünk a barátommal így még nem derült ez ki.Nem mindenki szedheti ám a tablettát nem cukorka...
2017. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!