Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudni hogy jó-e az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudni hogy jó-e az óvszer mérete?

Figyelt kérdés
A pasimra hosszban kb teljesen jó de a szélessége mintha nagy lenne neki. Rajta marad, de nem feszül rá, és dolog közben fel-le mozog benne a nemi szerve. Durex classicot használunk. Ez normális? A belső részében levő síkosító miatt van?
2014. okt. 23. 23:59
 1/5 anonim válasza:

A hossza az ugye attól függ, hogy meddig pörgeti fel. Ha merev, és nem feszül rá, akkor nagy lehet neki.

Amikor felteszi, akkor könnyedén tudja hátragörgetni, vagy láthatóan nagyobb a kerülete az óvszernek?

2014. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Könnyen legördül, de mintha nagyobb lenne a kerülete. Úgy néz ki, mint egy kisgyerek esőkabátban. (Nagyon hülye példa, de ehhez tudom hasonlítani, szóval nem feszül rá, de rajt van, kényelmes is neki, van bent is mozgástere)
2014. okt. 24. 08:22
 3/5 anonim válasza:
Próbálkozzatok más márkával, lehet lesz olyan, ami jó.
2014. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem jó, ha így áll rajta?
2014. okt. 24. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez így nem túl biztonságos, és nem olyan dologról van szó, amivel érdemes rizikózni. Próbálja ki a Lifestylest, én azt kicsit szűkebbnek éreztem mindig is.
2014. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!